Artėjant Tėvo dienai – dažniau kursuosiantys 37 ir 63 maršrutų autobusai

Vilniausmiesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad artėjant Tėvo dienai keisis kai kurių viešojo transporto maršrutų darbas. Du savaitgalius iš eilės – gegužės 27 – 28 d. ir birželio 3-4 d. – 37-ojo Kalvarijų-Tuskulėnų-Olandų g.-Rokantiškės ir 63-iojo Žvėrynas-Pilaitės pr.-Karveliškės maršrutų autobusai važiuos dažniau ir bus didesnės talpos.

Siekiant užtikrinti galimybę vilniečiams aplankyti savo artimųjų kapus Rokantiškėse ir Karveliškėse, minimų maršrutų autobusai artimiausius du savaitgalius kursuos kur kas dažniau – 37-ojo maršruto autobusai važiuos kas 29 min., o 63-iojo maršruto autobusai – kas 25-29 min., ir vietoj įprastų dviašių autobusų važiuos didesnės talpos – triašiai autobusai. Kaip įprastai, pro Saltoniškių ir Sudervės kapines 7-uoju Šiaurės miestelis-Verkių g.-Viršuliškės-Lazdynai maršrutu taip pat kursuos triašiai autobusai.

Su papildomų autobusų eismo tvarkaraščiais jau galima susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, taip pat – ir viešojo transporto stotelėse. Informacija apie autobusų eismą pateikiama ir viešojo transporto švieslentėse.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt