Dovana Vilniuje įsikūrusioms įmonėms – atviros stacionarių dviračių treniruotės

„Sveikas miestas“ drauge su pirmąja Baltijos šalyse specializuota stacionarių dviračių studija „BIKEin“ kviečia Vilniuje esančių įmonių darbuotojus dalyvauti nemokamose grupinėse treniruotėse.

Ši iniciatyva – puikus būdas ne tik aktyviai bei naudingai praleisti laiką drauge su savo kolegomis, tačiau tuo pačiu tai yra ir puiki alternatyva komandinės dvasios formavimui bei darbuotojų sveikatos gerinimui.

„British Medical Association“ tyrimai rodo, kad dviračiu nuvažiuojant 32 kilometrus per savaitę galima net 50 procentų sumažinti širdies ligų tikimybę, taip pat dviračių minimas aktyvina medžiagų apykaitos procesus, mažina stresą.

Stacionarių dviračių treniruotės priverčia širdį plakti bei kojas judėti be didelės apkrovos sąnariams ir stuburui, tad tai tikrai yra puikus būdas būti fiziškai aktyviems ir sudeginti maksimalų kiekį kalorijų, išvengiant šalutinio poveikio.

Dviračių treniruotėse gali dalyvauti skirtingo fizinio pasirengimo žmonės. Užsiėmimų metu kiekvienas dalyvis galės minti sau tinkamu tempu bei gauti naudingas specialistų konsultacijas.

*Treniruotės vyks iki liepos 31 d. Vienoje treniruotėje gali dalyvauti 15-30 žmonių. Įmonių atstovai kviečiami registruoti savo kolektyvus elektroniniu paštu sveiki@bikein.lt iki birželio 27 d.

*Registruojantis reikia nurodyti atstovaujamos organizacijos pavadinimą, darbuotojų, norinčių dalyvauti užsiėmime, skaičių. Su visomis norinčiomis dalyvauti treniruotėse įmonėmis susisieks „BIKEin“ administracija ir suderins kiekvienai organizacijai tinkamą dieną bei laiką.

Daugiau informacijos:
Karolina Dilytė
Viešųjų ryšių ir renginių specialistė
tel.: +370 657 82 318
el.p: karolina@sveikasmiestas.lt