Vilniaus mokyklų salės visą vasarą bus atvertos sportuojantiems vaikams

Vasarą sostinės mokyklų durys atviros – nors pamokos jose ir nevyksta, visą liepą ir rugpjūtį mokyklinio amžiaus vaikams čia atvertos sporto salės, aikštynai, bibliotekos ir kitos erdvės. Savo erdves vasarą atvėrė net 51 Vilniaus mokykla, o sostinės savivaldybė skatina Vilniaus vaikus vasaros atostogas leisti prasmingai ir aktyviai – žaisti krepšinį, tinklinį ar užsiimti bet kokia sporto šaka šalia namų esančioje mokykloje.

„Atveriame vasarą nenaudojamas mokyklų patalpas bendruomenėms. Jau pernai pakvietėme būrelius ir stovyklas organizuoti mokyklose, o šiemet į atviras sporto sales vaikus kviečiame užsukti kiekvieną šiokiadienį. Dirbantys tėveliai galės būti ramūs – mokyklos erdvė šalia namų vasaros metu jų vaikams bus atvira“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Darbo dienomis, kiekvienos mokyklos nusistatytu laiku, bus atvertos ir sporto salės, aikštynai, ir bibliotekos bei kitos erdvės. Atvirų mokyklos erdvių žemėlapį su konkrečiais adresais ir laikais galima peržiūrėti https://maps.vilnius.lt/laisvalaikis#.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt