Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu – viešojo transporto pokyčiai

Oro uosto tako rekonstrukcijos metu laikinai keisis dalies viešojo transporto maršrutų darbas, praneša Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Kol vyks darbai, pakoreguotos 88-ojo ir 88-ojo N maršrutų trasos ir eismo tvarkaraščiai. Orlaivių kilimo ir tūpimo takas bus rekonstruojamas nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 17 d.

Liepos 14 d. – rugpjūčio 17 d. 88-ojo Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a. autobusų maršruto trasa bus trumpinama iki Naujininkų stotelės, o naktinio 88N Oro uostas-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a. autobusų maršruto trasa – iki Stoties. Autobusai į įprastines maršrutų trasas grįš nuo rugpjūčio 18 d., o naktiniai – naktį iš rugpjūčio 18 d. į 19 d.

Atitinkamai bus keičiami ir šių maršrutų pavadinimai – nuo liepos 14 d. 88-asis maršrutas bus vadinamas Naujininkai-Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a., o 88-asis N – Stotis-Senamiestis-Nepriklausomybės a. Bus keičiami ir šių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai. Atnaujinti eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt skelbiami nuo liepos 10 d.

Kitų į oro uostą vykstančių maršrutų autobusų – 1-ojo Stotis-Vikingų g.-Oro uostas, 2-ojo Stotis-Liepkalnio-Vikingų g.-Oro uostas ir 3-iojo G Fabijoniškės-Centras-Oro uostas eismo organizavimas nesikeis. Autobusai važiuos įprastinėmis trasomis pagal galiojančius eismo tvarkaraščius. Tokiu būdu bus užtikrintas oro uosto prieigose įsikūrusių darboviečių bei prekybos centrų pasiekiamumas.

Vilniaus oro uosto orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijos metu bus užtikrintas ir susisiekimas su Kauno oro uostu – tuo pasirūpins UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“. Iš Vilniaus autobusų stoties į Kauno oro uostą kasdien išvyksiantys oro uosto ekspreso autobusai dukart per dieną sustos ir dvejose stotelėse Vilniaus mieste – Katedros aikštė ir Europos aikštė. Šiose stotelėse nuo liepos 13 d. bus pakabinti specialūs autobusų tvarkaraščiai.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinkle „Facebook“ www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt), darbo valandomis – ir telefonu (8 5) 210 7050.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]