Savivaldybė perka būstus vaikų globos namų šeimynoms

Vilniaus miesto savivaldybė vykdo Vaikų globos sistemos pertvarką, kuria siekia, kad likę be tėvų globos vaikai gyventų šeimose ar bendruomenėje mažose grupėse – šeimynose. Šiuo metu ieškoma būstų, kuriuos įsigijus savivaldybė apgyvendintų bei padėtų įsikurti vaikų globos šeimynoms.

2016 m. išformavus pirmuosius vaikų globos namus – iš Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namų mieste esančiuose butuose apsigyveno 24 vaikai; 2017 m. pradėjus Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namų pertvarką, butuose apsigyveno 14 vaikų.

Savivaldybė kviečia vaikų poreikiams neabejingus vilniečius parduoti savo turimą laisvą butą ar namą šeimynoms įsikurti. Šeimynos, prižiūrimos socialinių darbuotojų bei jų padėjėjų, gyvena tvarkingai ir draugiškai, namai yra nuolat prižiūrimi ir tvarkomi. Artimai šeimai aplinkoje globojami vaikai lengviau pritampa visuomenėje ir pasiruošia savarankiškam gyvenimui.

Jūsų siūlomas parduoti būstas turėtų būti apie 105-130 kv. m, 5-6 kambarių, su dviem vonios ir tualeto kambariais. Vilniečius, galinčius ir norinčius parduoti būstus šeimynoms, prašome kreiptis į Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namų direktorę Ievą Norkienę, tel. 8 5 234 1800, el. p. administracija@zolyno.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt