Vilniaus meras abiturientus pakvietė studijuoti Vilniuje – kiekvienam parašė po laišką

Šią savaitę Vilniuje su mokyklomis atsisveikino net 4203 dvyliktokai – prasidėjo 4203 skirtingos jų sėkmės istorijos, kurios kurs Vilniaus ateitį. Vilniaus meras Remigijus Šimašius parašė laiškus kiekvienam sostinės abiturientui, sveikindamas su vienu pirmųjų didžiausių iššūkių ir kviesdamas įgyvendinti savo idėjas Vilniuje, kuris ir toliau liks atvira, įkvepiančia, asmeninio augimo erdve.

„Vilnius yra antra jauniausia gyventojų amžiumi Europos sostinė. Beveik 90 proc. vilniečių sako – Vilniuje gyventi gera ir tik su sostine sieja savo ateitį. Pozityviausiai pokyčius mieste vertina čia besimokantis ir studijuojantis jaunimas. Kviečiu abiturientus šiandien pradėti naują įdomią kelionę Vilniuje ir pirmiausiai pasirinkti, kur toliau siekti žinių. Mieste yra daugybė universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų, siūlančių įdomias ir perspektyvias studijas. Vilnius – ne tik studijoms, bet ir laisvalaikiui patrauklus gyvas atviras dinamiškas miestas, kuriame dažnai tenka maloni našta – išsirinkti, ką pamatyti ir nuveikti“, – rašo meras R. Šimašius

Savo laiške abiturientams, miesto vadovas kviečia prisiminti, kaip augo Vilnius kartu su kiekvienu vilniečiu ir kaip sparčiai dinamiškai vystosi toliau: čia daugėja investicijų ir gerai apmokamų darbo vietų. Šiemet pagal miestų ekonominį vystymąsi ir patrauklumą tiesioginėms užsienio investicijoms tarp vidutinio dydžio Europos miestų Vilnius užėmė 3 vietą! Vilnių aplenkė tik Ciurichas ir Edinburgas, tad Vilniuje abiturientai turės neabejotinai didžiausias karjeros galimybes iš visų miestų regione.

Kartu su laišku, abiturientai gavo ir stilingą miesto ženklą – lipduką su užrašu „Proud 2B from VILNIUS” (Didžiuojuosi esąs iš Vilniaus).

Šiandien meras į išleistuves atvyko nešinas savo laiškais 40-iai Salininkų gimnaziją baigusių abiturientų.

„Kviečiu mėgautis miestu ir savo idėjas, verslo ir kitus sumanymus įgyvendinti čia – kartu kurti dar įdomesnį, veržlesnį ir geresnį gyventi Vilnių! Šiandien švenčiu tai, kad Vilnių augina tokie nuostabūs jauni žmonės – kaip Jūs!“ – nuoširdžiai ir įkvėpdamas abiturientus sakė miesto meras.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt