Vilniuje veikiančioms tarptautinėms įmonėms – patogesnės kelionės

Vilniuje veikiančioms tarptautinėms kompanijoms pasiūlytas sprendimas, padedantis lengviau planuoti darbuotojų keliones Tarptautinio Vilniaus oro uosto rekonstrukcijos metu. Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ kartu su automobilių dalijimosi tinklu „CityBee“ įmonėms parengė specialų susisiekimo su Kauno oro uostu pasiūlymą.

Vilniuje veikiančių užsienio kapitalo įmonių, ypač paslaugų centrų, darbuotojų skraidymo grafikai yra labai intensyvūs. Tokio paslaugų centro darbuotojai iš Vilniaus arba atgal skrenda iki 500 kartų per mėnesį, arba vidutiniškai po 25 keliones kiekvieną darbo dieną.

Taip dažnai keliauti tokių įmonių darbuotojams tenka todėl, kad jie paprastai dirba tarptautinėse komandose. Pavyzdžiui, dalis projekto komandos dirba Vilniuje, kiti komandos nariai – kituose Europos miestuose. Todėl dažnai keliauti tenka ne tik vadovams, bet ir įvairaus lygio specialistams.

Siekdamas, kad Vilniuje veikiančios tarptautinės įmonės ir sostinės oro uosto rekonstrukcijos metu galėtų sklandžiai organizuoti savo darbus ir planuoti darbuotojų keliones, „Go Vilnius“, bendradarbiaudamas su „CityBee“, pasiūlė sprendimus, leidžiančius patogiau, greičiau ir pigiau pasiekti Kauno oro uostą ir grįžti atgal – specialius kuponus ir nuolaidas.

„Žinome, kad tarptautinio verslo kelionės nenutrūksta nei vasarą, nei oro uosto rekonstrukcijos metu, todėl ieškome, kaip šiuo laikotarpiu padėti Vilniuje veikiančioms tarptautinėms įmonėms, – sakė „Go Vilnius“ laikinai einanti direktoriaus pareigas Inga Romanovskienė. – Šios bendrovės Vilniuje kuria vertingas darbo vietas, prisideda prie miesto augimo ir garsinimo pasaulyje. Suprantame, kad nepavyks jų visiškai apsaugoti nuo papildomų išlaidų ir nepatogumų, tačiau siekiame bent šiek tiek palengvinti darbuotojų keliones, o įmonėms padėti taupyti laiką ir kaštus.“

Šiuo metu Vilniuje veikia daugiau nei 40 tarptautinių įmonių paslaugų centrų, drauge įdarbinančių daugiau nei 11 tūkstančių darbuotojų.

„Go Vilnius“ rūpinasi, kad sostinėje įsikūrusios tarptautinės įmonės galėtų patogiai ir paprastai gauti visas reikalingas paslaugas, informaciją ir pagalbą, sklandžiai organizuoti savo veiklą, augti, tobulėti, rasti profesionalių darbuotojų. Siekiama, kad Vilnius būtų miestu, kuris įkvepia vystyti sėkmingą verslą, taikyti inovatyvius sprendimus, kurti naujas idėjas.


Daugiau informacijos: Gintarė Kavaliūnaitė, „Go Vilnius“ viešųjų ryšių projektų vadovė
Tel. +370 617 45202, el.p. gintare.kavaliunaite@vilnius.lt