Nuo šiol Europos parkas – pasiekiamas patogiau

Modernus ir šiuolaikinis meno muziejus po atviru dangumi – Europos parkas – bus pasiekiamas kur kas greičiau ir patogiau. Šį parką kasmet aplanko nuo 40 tūkst. iki 65 tūkst. žmonių. Siekiant užtikrinti patogų atvykimą į Europos parką viešuoju transportu vilniečiams ir miesto svečiams savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pasirūpino, kad nuo rugpjūčio 12 d. 66-ojo Žalgirio-Kalvarijų-Žaliųjų Ežerų g.-Europos parkas-Skirgiškės maršruto autobusai papildomai užsuktų į Europos centro muziejų – Europos parką. Prie viešojo transporto stotelės galima išvysti ir įdomų eksponatą – Berlyno sienos dalį.

Autobusai į Europos parką užsuks muziejaus sezono metu – nuo balandžio 1 d. iki spalio 15 d. Su atnaujintais eismo tvarkaraščiais bus galima susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt nuo rugpjūčio 12 d., informacija viešojo transporto stotelėse bus skelbiama nuo rugpjūčio 12 d.

Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt