Vicemeras L. Kvedaravičius paskelbė „Baltic Chain Tour 2017“ startą

Šiandien Vilniaus Europos aikštėje iškilmingai startavo „Baltic Chain Tour 2017“ varžybos, prasidėję dviratininkų paradu. Iki pat sekmadienio komandos važiuos per tris Baltijos šalis ir finišuos Suomijos sostinėje Helsinkyje.

„Labai džiaugiuosi, kad šis unikalus renginys, „Baltic Chain“ turas po Baltijos valstybes, primenantis mums visiems labai reikšmingą Baltijos kelią, startuoja būtent iš Vilniaus. Šiemet išskirtinės lenktynės sujungs ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos, bet ir Suomijos sostines. Jau kuriame planus, kad kitąmet tradicinės varžybos „Baltic Chain Tour“ galėtų finišuoti Vilniuje per patį „Velomaratono“ renginį – tai suteiks dar daugiau žavesio didžiausiam mūsų ir Lietuvos dviratininkų renginiui.“- renginio metu dviratininkus sveikino Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Linas Kvedaravičius.

Šiemet lenktynėse dalyvaus net trys Lietuvos komandos: Nacionalinė vyrų rinktinė, profesionali Vilniaus komanda „Staki-Technorama“ ir mėgėjų klubas „Top Team – UltraBike“. Ji varžysis su kitomis komandomis iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Izrealio, Norvegijos. Džiugu ir tai, kad komandos daugiatautės, tad gražiausias Baltijos šalių vietas pamatys ir kanadiečiai su alžyriečiais.


„Baltic Chain Tour“ tai nuo 1955 metų (iki 1987 m.) rengiamos ilgiausios dviratininkų lenktynės Šiaurės Europoje. 2011 metais šios lenktynės atkurtos kaip vienas svarbiausių renginių paminėti 1989 metų istorinį įvykį – Baltijos kelią. Renginį organizuoja Lietuvos dviračių sporto federacija ir Pro Cycling LT.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]