Daugiabučių valdytojams pristatyta nauja Kaimynijų programa

Šįvakar savivaldybėje daugiabučių valdytojams pristatyta nauja, daugiabučių gyventojams sukurta Kaimynijų programa.

Savivaldybė skiria net 100 mln. eurų norintiems susitvarkyti savo kiemus ir kvartalus taip, kaip patiems gyventojams norisi – įsirengti sporto ir žaidimų aikštelę, tvorą, pavėsinę, naują apšvietimą, pėsčiųjų takus, vaizdo stebėjimo kameras, suoliukus ir šiukšliadėžes, naujas parkavimo vietas ar apželdinti kiemą. Už 1 kv. m atnaujintos teritorijos savivaldybė skirs po 10 eurų!

Kas yra kaimynija ir koks programos tikslas papasakojo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Savivaldybė padės vilniečiams susitvarkyti kiemus tiek finansiškai, tiek organizuos projektų parengimą, patars kaip įregistruoti sklypą, paskirtas programos administratorius užtikrins, kad kaimynija būtų atnaujinta tinkamai. Sutvarkytas kiemas atgyja – kviečiu kartu gražinti mūsų miestą, kad miestas klestėtų ir žydėtų. Esame atviri visiems jūsų siūlymams, jei matote, kaip šią programą reiktų dar patobulinti,“ – aktyviai dalyvauti programoje kvietė miesto vadovas.

Kokie yra Vilniaus suskirstymo į kaimynijas principai ir kaip atrodo pirmieji pilotiniai projektai pristatė Miesto plėtros departamento direktoriaus pavaduotoja Rūta Matonienė:

Kaip veikia programa ir nuo ko reikėtų pirmiausiai pradėti – pristatė programos administratoriaus – VšĮ „Atnaujinkime miestą“ – juristas Evaldas Bračiulis.

Daugiau informacijos: www.vilnius.lt/kaimynijos

Klauskite el. p. kaimynijos@vilnius.lt arba tel. 250 3406