Sporto klubų veiklai ir renginiams Vilniuje finansuoti – specialus rėmimo konkursas

Kaip ir pernai, sostinės savivaldybė dar kartą skatins vilniečius aktyviais leisti laisvalaikį bei užsiiminėti sportine veikla – pagal patvirtintą biudžeto programą „Kūno kultūros ir sporto plėtojimas“ yra skelbiamas rėmimo konkursas, kurio laimėtojams bus finansuojami įvairūs su kūno kultūra ir sportu susiję projektai, vyksiantys 2018 m. Paraiškas galima teikti jau dabar.
Konkurso tikslas – finansuoti Vilniaus miestui reikšmingų sporto projektus, taip skatinant profesionalų bei mėgėjų sportą, organizuoti įvairaus pobūdžio sporto renginius Vilniaus mieste bei skatinti vaikų bei jaunimo sporto programas.
Pernai konkurse dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių, todėl šiemet ir vėl maloniai kviečiame įvairias viešąsias įmones bei organizacija aktyviai pildyti paraiškas finansavimui gauti.
Kaip ir ankstesniais metais, paraiškas finansavimui galima teikti pagal dvi programas – sporto klubų veiklai ir sporto renginiams Vilniaus miesto savivaldybėje. Rekomenduojama, kad didžiausia suma, prašoma iš Savivaldybės vienam projektui, nebūtų didesnė nei 10 000 eurų.
Paraiškas gali teikti juridiniai asmenys, registruoti Vilniaus miesto savivaldybėje, išskyrus pelno siekiančias organizacijas, nacionalinio lygio sporto įstaigas bei organizacijas, kurioms lėšos jau skirtos iš einamųjų metų savivaldybės biudžeto.
Paraiškų teikėjams šiemet pildyti dokumentus bus kur kas paprasčiau, kadangi nereikės jokių popierinių pažymų ar išrašų – visus paraiškų formalumus galima pateikti internetu. Vienas pareiškėjas gali pateikti ne daugiau kaip vieną projektą į vieną programą. Paraiškos projektams finansuoti su priedais turi būti pateiktos iki 2017 m. gruodžio 8 d. (imtinai).
Kad būtų išvengta el. paraiškų teikimo sistemos veikimo nesklandumų ar kitų trikdžių, rekomenduojame paraiškas teikti ne pačiomis paskutinėmis termino dienomis.
Paraiškos formą, konkurso nuostatus, paraiškų teikimo elektroniniu būdu instrukciją bei visą reikalingą informaciją rasite čia.
Kontaktai pasiteirauti:
Sporto skyriaus vyr. specialistas Tadas Jansonas
Tel. (8 5) 211 22 23
El. paštas: tadas.jansonas@vilnius.lt