Vilniaus sportininkų triumfas Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynėse

Lapkričio 8 d. vyko iškilmingas Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių uždarymas – jo metu iškilmingai apdovanoti tradicinių Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių laureatai. Pirmojoje miestų grupėje, kur varžosi dviejų didžiausių šalies miestų – Vilniaus ir Kauno – jaunieji sportininkai, užtikrintą pergalę iškovojo sostinės atstovai. Vilniečiai surinko 4631, o Kauno sportininkai – 3618 taškų.


Iš viso 1999-2006 metais gimę sportininkai iš visos Lietuvos varžėsi 32 sporto šakų varžybose. Vilniaus atstovai pirmąsias vietas užėmė fechtavimo, merginų krepšinio, lengvosios atletikos, orientavimosi sporto, plaukimo, sportinių šokių, stalo teniso, šaškių, šaudymo bei šaudymo iš lanko varžybose.

„Džiaugiamės, kad Vilniaus miesto garbę šiose varžybose gynė tikros sostinės rinktinės. Mūsų biudžetinių sporto mokyklų auklėtiniai drauge su privačių sporto mokyklų bei klubų atstovais susiburdavo į darnias komandas ir kovodavo su kitų miestų atletais. Šių metų žaidynėse dėl medalių kovodavo vyriausių klasių moksleiviai, kurie jau artimiausioje ateityje papildys Lietuvos nacionalines įvairių sporto šakų rinktines, o kai kuriuos šių žaidynių dalyvius mes galbūt matysime 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių komandoje. Nors miestui skirta viena taurė, tačiau norime pasakyti nuoširdų „ačiū“ visiems sportininkams ir jų treneriams už pasiektus rezultatus – tai yra bendra viso miesto pergalė“, – teigė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Evaldas Martinka.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt