Išleista mokomoji medžiaga apie saugią evakuaciją ikimokyklinėms įstaigoms

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Civilinės saugos skyrius kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrine gelbėjimo valdyba parengė mokomąją vaizdo medžiagą apie saugią evakuaciją, skirta ikimokyklinio ugdymo įstaigoms. Taip siekiama atkreipti dėmesį į ugdymo įstaigose kylančius ir pavojų gyvybei keliančius gaisrus.

E-mokyme ikimokyklinio ugdymo įstaigos ras aktualią informaciją apie veiksmus, kurie turėtų būti atliekami kilus gaisrui. Ikimokyklinio ugdymo direktorius, pavaduotoja, auklėtoja ir jos padėjėja – tai tie asmenys, kurie pirmieji turi reaguoti į iškilusį pavojų. Būtent todėl kiekvienam iš šių darbuotojų e-mokyme yra numatyti aiškiai apibrėžti veiksmai, kuriuos jie privalo atlikti kilus gaisrui. Mokymų pabaigoje kiekvienam yra suteikiama galimybė pasitikrinti įgytas žinias atliekant testą.

Visas ikimokyklinio ugdymo įstaigas sostinės savivaldybė kviečia rūpintis savo auklėtinių saugumu ir susipažinti su saugia evakuacija ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

Už bendradarbiavimą kuriant mokomąją medžiagą dėkojame Vilniaus apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]