„Chinawoman“ vardą išaugusi kanadiečių atlikėja Michelle Gurevich: „Nekantrauju grįžti į gražiausią Europos miestą – Vilnių“

Jau kitą pirmadienį, lapkričio 27-ąją, į menų fabriką „Loftas“ grįžtanti kanadiečių atlikėja Michelle Gurevich tikina, kad Vilnius jai yra mieliausias miestas Europoje ir pasakoja, kad didžiausias jos troškimas niekad nesiliauti kurti dainas ir… daryti klaidas scenoje.

Jūsų dėmesiui – interviu su „Chinawoman“ slapyvardžio atsisakiusia muzikante apie brandą, įkvėpimą ir meilę Vilniui.

Ar jūsų šeimoje yra muzikantų?
Mamos giminėje būta nemažai menininkų ir muzikalių žmonių, bet aš pirmoji, kuri pradėjo rašyti ir kurti savo muziką.

Kokios muzikos klausotės pati?
Dievinu „dub“ muzikos stilių.

O kokie muzikantai įkvėpė jūsų muzikinį skonį?
Charles Aznavour, Joy Division, ABBA, Metallica, Willi Tokarev, Paul Anka, Grace Jones ir daug kitų.

Du kartus „Lofte“ lankėtės su slapyvardžiu „Chinawoman“. Kodėl nusprendėte jo atsisakyti ir scenoje prisistatyti savo tikruoju vardu?
Aš išaugau „Chinawoman“ vardą ir supratau, kad man jis nebetinka. Tampant vyresniu – tampi ir išmintingesniu, pradedi priimti atsakingesnius sprendimus – nuo mylimųjų, kuriuos pasirenki iki svarbiausių prioritetų gyvenime ir net sceninio vardo.

Koks Jums, kaip muzikantei, yra didžiausias iššūkis scenoje?
Didžiausias iššūkis – likti ištikimai tam, kas iš tiesų yra svarbiausia: natūraliai muzikos aistrai, kai lieki vienas su ausinėmis ir kuri muziką vedamas ne kokių nors išskaičiavimų, o malonumo tiesiog kurti.

Ar vis dar jaudinatės prieš pasirodymus?
Taip, žinoma. Nepaisant to, kad laikui bėgant ant scenos lipi vis geresnis, bet prie to niekad iki galo nepripranti – jaudulys lydi iki šiol. Ir tai yra gerai, nes smagu žinoti, jog visada bus bent vienas dalykas, kurio negalėsi sukontroliuoti ir kuris gali nustebinti patį tave.

Kaip priimate klaidas pasirodymų metu?
Labai dažnai klaidos yra geriausia pasirodymo dalis, nes jas lydi geri netikėtumai – kai privalai tą klaidą ištaisyti, improvizuoji daug negalvodamas ir taip netikėtai gali sukurti tikrą šedevrą.

Tai jau ne pirmasis jūsų pasirodymas Lietuvoje. Ką jau žinote apie Vilnių?
Pamenu, pirmaisiais kartais aš buvau priblokšta Vilniaus grožio ir charizmos. Nuoširdžiai sakau, tai vienas mieliausių miestų, kuriuose esu buvusi Europoje. Nekantrauju kada vėl galėsiu žingsniuoti kvapą gniaužiančiomis ir be galo patraukliomis Vilniaus gatvėmis.

Kokie jūsų ateities planai?
Turiu labai daug skirtingų planų, bet vienas didžiausių ir svarbiausių mano karjeroje – nesiliauti rašius dainų. Rašyti daug daug, nes vieną dieną – viena jų bus ideali.

Pažintis su naujausiais Michelle Gurevich kūriniais lietuvių laukia jau lapkričio 27 d. menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Bilietus į koncertą galima įsigyti čia: goo.gl/h9r3KJ

VIDEO KLIPAS: https://youtu.be/ANmL7LvNzdw

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt