Kviečiame į viešą Valstybinio Sapiegų parko tvarkymo projekto aptarimą

Kviečiame į viešą Valstybinio Sapiegų parko tvarkymas ir pritaikymas lankymui ir tausojančiam naudojimui techninio projekto aptarimą.

Bus pristatytas projektas, kurio tikslas – barokinio Sapiegų parko restauravimas-atkūrimas. Pristatymo metu bus supažindinta su parko erdvių atkūrimo sprendiniais, želdinių tvarkymu/atnaujinimu, parko įrenginių – fontanų, mažosios architektūros, apšvietimo siūlymais, dangų sprendiniais, kita siūloma parko infrastruktūra. Kviesime konstruktyviai diskusijai.

Sapiegų parko tvarkymo projekto pristatymas

Savivaldybė Sapiegų parko sutvarkymui ir pritaikymui lankymui yra suplanavusi skirti daugiau kaip 600 tūkst. Eur lėšų iš ES struktūrinių fondų ir miesto biudžeto. Iki 2020 metų numatyta sutvarkyti ne tik želdinius, parko takus, bet ir infrastruktūrą: įrengti apšvietimą, laistymo sistemą, fontaną, įsigyti suoliukų, šiukšliadėžių, – kad barokinis Sapiegų rūmų, parko ir technologijų miestelio ansamblis taptų atvira, vilniečių lankoma erdve, kurioje bus patogu tiek mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį, tiek ieškantiems ramaus poilsio kampelio.

Techninis projektas dar rengiamas, bet su pagrindine informacija galite susipažinti https://maps.vilnius.lt/projektai , įveskite paieškoje „Sapiegų parkas“.

Aptarimas vyks gruodžio 4 d. 16 val. Vilniaus miesto savivaldybės I-ojo aukšto pasitarimų salėje (Konstitucijos pr.3).

Sapiegų parko investicinis projektas

Sapiegų parko darbų ir jų etapų schema

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt