Prieš Kalėdas Viršuliškėse atidaryta atnaujinta prekyvietė

Nuo šiandien Viršuliškių gyventojai gali džiaugtis dar viena visiškai rekonstruota erdve – Viršuliškių g. 30, šalia prekybos centro „Maxima“, atidaryta prekyvietė, kurioje galės prekiauti visi norintys.
Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Vilniaus miesto vicemeras Linas Kvedaravičius, kuris sveikindamas ir besidžiaugdamas vis gražėjančiais rajonais susirinkusiems kalbėjo:

„Šios prekyvietės atnaujinimas yra bendruomenės noro ir iniciatyvos bei darnaus dialogo su seniūnija, jos įsiklausymo į gyventojus pavyzdys. Akivaizdu, kad šios erdvės atnaujinimas ir sutvarkymas yra labai svarbus Viršuliškių bendruomenei. Džiaugiuosi, kad kartu pavyko tai įgyvendinti ir, tikiu, kad atsinaujinęs skveras taps dar didesniu traukos centru mikrorajone.“

Atnaujinti ir šią erdvę nusprendė Seniūnija, išklausiusi rajono gyventojų pageidavimus ir seniūnaičių siūlymus. Iš seniūnijos infrastruktūros gerinimui skirtų lėšų buvo suremontuoti prekyvietės stalai, stelažai, suolai, pastatytos naujos šiukšliadėžės. Taip pat rekonstruoti paviljonai.
Tvarkant prekyvietę, buvo sutvarkyta ir skvero aplinka: nugenėtos gyvatvorės, sutvarkyti pėsčiųjų takai, įrengtas naujas šaligatvis, daugiafunkcė vaikų žaidimų aikštelė. Iš pagrindų atnaujinti skverą planuojama kitąmet.
Norintys prekiauti rekonstruotoje prekyvietėje gali gauti leidimus Vilniaus miesto savivaldybės Justiniškių seniūnijoje. Prekiauti gali visi, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos. Už leidimą prekiauti yra taikoma vietinė rinkliava, bet galioja įvairios nuolaidos – verslo leidimas kainuoja tik 1 eurą.
Daugiau informacijos – Ramona Smaidrienė, [email protected], tel. 265 8908
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]