„World Courier“ plečia veiklą

Pasaulinė specializuotos logistikos lyderė „World Courier“ šių metų gruodį atidarė biurą Vilniuje. Lietuvoje kompanija ketina plėtoti logistikos paslaugas ir steigti regiono finansinių paslaugų centrą. „World Courier“ yra pasaulinės farmacijos koorporacijos „AmerisourceBergen“ dukterinė įmonė, kuri šiuo metu Amerikos didžiausių bendrovių sąraše „Fortune 500“ yra 11-oje vietoje.

Vilniuje atidaromas „World Courier“ biuras Vilniuje didžiausią dėmesį skirs gyvybės mokslų, farmacijos, sveikatos priežiūros ir kitų organizacijų, kurioms reikalingas greitis ir itin patikimas pristatymas, pervežimams. Bendrovės specializacija – siuntos, reikalaujančios ypatingos skubos ir temperatūros kontrolės. Tai pirmoji specializuotas logistikos paslaugas teikianti įmonė, kuri turės biurą mūsų šalyje. Bendrovės plėtra padės geriau tenkinti augančią tokių paslaugų paklausą Baltijos ir Centrinės Rytų Europos regione.

„World Courier“ atsižvelgė į vis didėjantį užsakymų kiekį Baltijos regione, – sako „World Courier“ viceprezidentas Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europos regionui Jensas Mattuschka. – Lietuva yra tiesiog tobula vieta mūsų veiklai. Čia gerai išvystyta logistikos infrastruktūra, šalis tapo tiltu į kitas Baltijos valstybes, Lenkiją, Skandinavijos valstybes, Baltarusiją ir Rusiją.“ „Mūsų strategija – plėsti teikiamas paslaugas integravus Lietuvos biurą į pasaulinį – 140 biurų tinklą“, – pridūrė Mattuschka.

„World Courier“ sprendimas pradėti veiklą Lietuvoje reikšmingas visoms pramonės sritims bei Lietuvos patrauklumui užsienio investuotojams, – sako užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ direktorius Mantas Katinas. – Pastaraisiais metais medicinos įrenginių bei technologijų ir biotechnologijų sektorių įmonės augo labai greitai, taip pat į šalį atėjo net kelios, labai didelės, gamybos kompanijos. „World Courier“ užtikrins šių sektorių augimą, o jų teikiamos paslaugos taps esmine šių sektorių vertės grandinės dalimi.“

Apie „World Courier“

„World Courier“ yra pasaulinė specializuotos logistikos bendrovė, kurianti pasaulinės klasės logistikos ir tiekimo grandinės programas pagal verslo klientų poreikius. Farmacijos įmonės pasitiki „World Courier“, nes jos vertina užtikrintumą, kurį sukuria kompanijos sukauptos žinios, pasaulinis tinklas ir nepriekaištinga tiekimo grandinės veikla. Kiekviena partnerystė grindžiama pasitikėjimu su klientu ir yra dalis „World Courier“ vizijos gerinti žmonių sveikatą visame pasaulyje. Daugiau nei 2 500 darbuotojų, dirbančių 140 biurų visame pasaulyje, kuria ir siūlo sprendimus, kurie įkvepia pasitikėjimą, nes svarbiausių produktų gabenimo paslaugas teikiame laikydamiesi laiko ir temperatūros kontrolės reikalavimų. Kai itin svarbus pasitikėjimas – yra tik vienas pasirinkimas „World Courier“. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.worldcourier.com.