Vilniaus meras susitiko su gražiausios Europoje Kalėdų eglės kūrėjais

Vilnius – gražiausios Kalėdų eglutės miestas! – su tokiu šūkiu Vilnius ambicingai jau dabar pradeda gvildenti idėjas ateinančioms žiemos šventėms. Apie kitų metų Kalėdų planus, kaip Vilnių papuošti dar įspūdingiau, su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi kalbėjosi pagrindinės Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius.

„Džiaugiuosi, kad Vilnius turi tokius talentingus menininkus, kurių sukurta eglutė privertė iš nuostabos aikčioti visą pasaulį. Net neabejoju, kad kitąmet jie nustebins mus naujomis idėjomis, o šventinę ir džiugią nuotaiką mieste stengsimės kurti ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir visus metus“, – sako sostinės meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius neslėpė, kad šių metų eglutės sėkmė juos įkvėpė dar didesniems ateities planams. Menininkai naujomis idėjomis pasiryžę visus nustebinti ir per kitas Kalėdas, ir ne tik šventiniu laikotarpiu.

Šįmet tviskanti 27 metrų aukščio eglė suformuota iš 70 tūkstančių lempučių ir papuošta 900 žaisliukų abejingų nepaliko – į ją, regis, sužiuro viso pasaulio akys. Vilniaus Kalėdos šįmet kaip niekad sužibėjo užsienio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose – vien „Google“ paieškos sistemoje – beveik 2 mln. rezultatų apie šiemetę Vilniaus eglę, dar milijonai peržiūrų ir tūkstančiai pasidalijimų socialiniuose tinkluose. Pagyrimus Vilniaus eglutei žėrė populiarūs britų dienraščiai „Guardian“ ir „Daily Mirror“, JAV, Italijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių žiniasklaida. Europos kelionių portalas „Europe Best Destinations“ išrinko Vilniaus eglutę gražiausia Europoje, o vienas žymiausių pasaulio kelionių portalų iš JAV „Conde Nast Traveller“ Vilniaus eglutę įtraukė į 15 gražiausių pasaulio Kalėdų eglių sąrašą.

Primename, kad pasidžiaugti įspūdinga Vilniaus Kalėdų eglute, aplankyti vis dar šventine nuotaika šurmuliuojantį Kalėdų miestelį Katedros aikštėje bei Kalėdų miestelį Rotušės aikštėje ir pasivažinėti Kalėdų traukinuku bus galima iki sausio 7 d. (imtinai).

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt