Kviečiame dalyvauti svetingumo mokymuose

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių ir turizmo skyrius organizuoja mokymus „MŪSŲ MIESTO SVEČIAI – KAIP PRIIMTI, KAD JIE NORĖTŲ GRĮŽTI VĖL?“ skirtus apgyvendinimo įstaigų darbuotojams bei visiems norintiems svetingai aptarnauti savo svečius.

Vilniaus svetingumo mokymai vyks 2018 m. sausio 17 d., 8.30 – 15.00 val., viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ konferencijų centre, BETA salėje (Konstitucijos pr. 20).

Dalyvio mokestis – 15 Eur.

Registracija vyksta iki sausio 15 d. Paspauskite nuorodą ir registruokitės čia:

Dalyvio mokestį prašome sumokėti iki 2018 m. sausio 15 d.

Mokymų programa

2018 m. sausio 17 d.

8.30-9.00

Registracija.

9.00-9.05

Įžanginis žodis.

9.05-10.30

Giedrė Urmulevičiūtė Manager.LT Akademijos mokymų trenerė praktikė ir sertifikuota koučerė.
I dalis. Kliento kaip svečio koncepcija. Svetingumas ir jo sudedamosios dalys – kokius pagrindinius žingsnius turime žengti? Kokios dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurių turime vengti? Kaip mūsų nuostatos įtakoja mūsų elgesį su kitais? Kas palieka didžiausią įspūdį?

10.30-10.50

Kavos/arbatos pertrauka

10.50-12.20

Giedrė Urmulevičiūtė
II dalis. Skirtingi žmonių bendravimo stiliai (interaktyvios praktinės dirbtuvės). Kaip elgtis su asmeniškai “nepatogiais”, t.y. nekantriais, šnekiais, hiperreikliais, prieštaraujančiais, nežinančiais, ko nori ar atvirkščiai – visažiniais klientais?
Kaip kuo geriau suprasti ir, svarbiausia, atliepti lūkesčius? Ką sakyti ir kaip elgtis, kad mūsų svečiai norėtų sugrįžti vėl? (Ir vėl. Ir vėl!)

12.20-13.00

Pietų pertrauka

13.00-14.00

Gabija Lunevičiūtė – Svetingiausia 2017 metų Vilniaus gidė.
MYLIMAS IR MYLĖTINAS VILNIUS. Visų čia susirinkusių vienas tikslų – kad mūsų klientai būtų patenkinti, o mūsų miestas ir mes patys jiems patiktume. Tam yra svarbu žinoti, ką gražaus, įdomaus, išskirtinio, netikėto, jaukaus ir smagaus Vilniuje galime nuveikti ir patys. Tik tada nuoširdžiai galėsime patarti svečiui, kur nueiti, ką pažiūrėti, kad jis galėtų pajusti mūsų pačių mylimo miesto istorijas ir gyvenimus. Pranešimas skirtas padėti pamatyti miestą nepažįstamojo akimis ir jį pamilti.

14.00-14.40

Alma Aukselienė. Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūros „Go Vilnius“ turizmo informacijos centro padalinio vadovė.
Informacija, kuri padės tapti svetingesniais. Vilniaus miesto svečių klausimai ir poreikiai.

14.40-15.00

Pažymėjimų įteikimas

Lauksime Jūsų visų, jaunų ir jau turinčių patirties, norinčių papildyti savo žinių bagažą ir tapti dar svetingesniais darbuotojais!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]