Vilnius bendradarbiaus su Tarptautine architektų sąjunga įgyvendindamas Koncertų salės projektą

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius šįryt susitiko su Tarptautinės architektų sąjungos prezidentu Tomu Vonier. Susitikime pasirašytas bendradarbiavimo tarp Vilniaus miesto savivaldybės ir tarptautinės architektų sąjungos memorandumas. Sąjunga konsultuos savivaldybę organizuojant Koncertų salės tarptautinį architektūros konkursą, kurį tikimasi paskelbti dar šiemet.

„Vilniui reikia įkvepiančios, geros architektūros ir Koncertų salės idėja šį tikslą puikiai įprasmina. Džiaugiuosi, kad į šį visai Lietuvai svarbaus projekto įgyvendinimą įsitraukė tarptautinę patirtį turinti organizacija“, – susitikime kalbėjo Vilniaus miesto meras.

Koncertų salės projektas įgyvendinamas drauge su Kultūros ministerija. Šį mėnesį meras taip pat pasirašė tai liudijantį bendradarbiavimo susitarimą su ministre Liana Ruokyte-Jonsson.

Dėl pastato Vinco Mykolaičio Putino g. 5 paėmimo visuomenės poreikiams praėjusią savaitę jau apsisprendė miesto Taryba. Planuojama projektą įgyvendinti iki 2023 metų, taip pažymint Vilniaus įkūrimo 700 metų jubiliejų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt