Vilniuje susirinks „fintech“ ir „blockchain“ elitas

„Savaitgalį mūsų laukia dar neregėtos įkurtuvės“, teigia išskirtinės formos pastatą „Green Hall“ valdančios nekilnojamojo turto įmonių grupės „Urban Inventors“ direktorius Lionginas Šepetys. Beveik 150 svečių, kuriuos drąsiai galima vadinti „fintech“ ir „blockchain“ elitu, oficialiai inauguruos pirmąjį Europoje tarptautinį Blockchain centre Vilnius“.
„Šiuo metu visa pasaulinė „blockchain“ bendruomenė turi vieną tikslą – vystyti pačią technologiją. Daugelis lyderių Lietuvą žino, nes jau yra „blockchain“ startuolių, sutelkusių nemenką kapitalą ir sėkmingai besiskinančių kelią tarptautinėse rinkose. Mes įdomūs pasauliui, nes turime talentų, turime rimtą mokslinį potencialą, didelį susidomėjimą „blockchain“ technologija, greičiausią internetą ir palankias verslo sąlygas”, teigia Eglė Nemeikštytė, Blockchain Centre Vilnius vadovė.
Ar Lietuvos banko, Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos brėžiama strateginė Lietuvos kryptis – tapti regiono „fintech“ ir „blockchain“ technologijų lydere – pasiteisins, parodys laikas, tačiau banko „Sandbox, LBchain“ iniciatyvos yra stiprus signalas investuotojams.
„Blockchain“ centro atidarymas Lietuvoje – reikšmingas žingsnis Lietuvai tarptautiniu mastu garsinant Lietuvos vardą ir neeilinė galimybė pritraukti tarptautinius „blockchain“ ekspertus į Lietuvą, tapti jungiamąja grandimi, vienijančia „blockchain“ technologijos entuziastus, technologijos vystytojus ir verslą tarptautiniu mastu. Į vieną vietą suburti tiek ekspertų iš viso pasaulio – neeilinė galimybė Lietuvai pristatyti save, perimti gerąsias kitų valstybių praktikas ir pasidalinti savo patirtimi vystant naujas technologijas ir idėjas“, teigia Rokas Bukauskas, advokatų kontoros „PwC legal“ vadovas.
Jau šį šeštadienį, sausio 27 d. Vilniuje bus atidarytas Blockchain centre Vilnius“. Atidarymo iškilmėse dalyvaus Lietuvos Respublikos ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, Europos Centrinio Banko atstovas Dirk Bullman, Europos komisijos DGConnect narys Pier Marro, Oksdordo universiteto mokslininkas, dr. Atif Ansar, Jungtinės Karalystės finansų žvaigždė Budeep Singh Rangar, NEM.io vadovas Lon Wong, su Ričardu Bransonu dirbanti Cassandra Haris Dodhe ir dar daugiau nei šimtas asmenų, atstovaujančių skirtingus „blockchain“ projektus.
„Tarptautiškumas yra mūsų vizitinė kortelė. Lietuva gali tapti namais geriausiems pasaulyje inovacijų projektams, Vilniuje reziduos ir savo projektus augins be galo įdomūs ir talentingi žmonės, mūsų centre žiniomis ir patirtimi dalinsis tikri profesionalai. Tai šansas Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų”, pozityviai nuteikia „Blockchain Centro“ Vilniuje vadovė Eglė Nemeikštytė.

Daugiau informacijos:
Eglė Nemeikštytė
Blockchain Centre Vilnius direktorė
Tel. +370 682 17179;
El.p.: egle@bcgateway.eu