Vilniaus dovana: už čiuožyklas prie mokyklų – koncertas „Lofte“

Sostinės savivaldybė padovanojo smagią pramogą iniciatyviausioms mokykloms, kurios atsiliepė į kvietimą įsirengti čiuožyklas prie mokyklų ir aktyviai leisti laisvalaikį – vakar 4 mokyklų moksleiviai buvo pakviesti į linksmą šventinį vakarėlį menu fabrike „Loftas“, kur jų laukė energingas ir įkvepiantis Radistų pasirodymas.

Sostinės savivaldybė už iniciatyvumą ir aktyvumą dėkojo Taikos progimnazijos, Žirmūnų gimnazijos, Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos ir Fabijoniškių gimnazijos bendruomenėms bei kitoms į akciją įsitraukusioms mokykloms. Keturioms mokykloms įteiktos ne tik mero padėkos bet ir „Sportland“ dovanų čekiai. O pačia iniciatyviausia mokykla buvo paskelbta Fabijoniškių gimnazija, kuriai atiteko net 300 eurų vertės „Sportland“ čekis.

„Šiemet jūs padarėte dvigubai daugiau darbo nei pernai – įrengėte aštuoniolika čiuožyklų. Jūsų dėka Vilnius čiuožia. O šiandien tegul Vilnius šoka ir linksminasi. Laukiu naujų jūsų idėjų vasarą, kuomet galėsime visi dar kartą susitikti. Šiemet dirbome su čiuožyklomis, o vasarą pradėsime darbus įgyvendinant kitas jūsų idėjas“,- susirinkusius sveikino sostinės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Savivaldybė kartu su VšĮ „Sveikas miestas“ surengė tikrą aktyviausių Vilniaus mokyklų šventę: moksleiviai galėjo išbandyti jėgas žaisdami „Foosin“ stalo futbolą, pramogauti „Hockey Punks Academy“ ledo ritulio erdvėje, paragauti sveikuolių užkandžių bei gėrimų, kuriais pasirūpino „Urbanfood“, stebėti Radistų pasirodymą.

Padėkos šventėje dalyvavo apie 1000 Vilniaus moksleivių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt