Kokybinio lūžio metai „CONVENE 2018“

Šiandien Vasario 14 d. „Litexpo“ oficialiai prasideda šeštoji Baltijos regiono kontaktų mugė „CONVENE“, po vienu stogu subūrusi renginių industrijos profesionalus iš visos Europos. Kasmet dvi dienas trunkantis didžiausias regione konferencijų turizmo renginys vis stipriau įtvirtina Vilniaus, kaip konferencijų industrijos flagmano Baltijos regione vardą.

Šiemet į „CONVENE“ atvyko daugiau nei 165 žinomų pasaulyje konferencijų ir renginių organizatorių, kurie atstovauja tarptautines korporacijas, asociacijas, mokslo bei renginių agentūras. Tarp jų tokie garsūs vardai kaip „Bank of America Merrill Lynch“, „Peugeot-Citroen“, „BNP-Paribas“, „Ecovis“, „World Association for Medical Law“, „Oriflame“, „Eurofedop“, „Insignia Lifestyle Secvices“, „Cadillac“, „MTV Networks Europe“, „BASF“, „Qfix“, „FEPS“ iš JAV, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Izraelio, Belgijos, Liuksemburgo, Rusijos, Danijos, Italijos, Indijos. Viso svečiai net iš 30 pasaulio šalių.

Tarptautiniams renginių organizatoriams savo paslaugas ir produktus pristato daugiau kaip 80 paslaugų tiekėjų: viešbučių, konferencijų biurų, konferencijų centrų, netradicinių renginių organizavimo vietų, profesionalių renginių organizatorių, įrangos, maitinimo, transporto ir kitų įstaigų iš Lietuvos ir kitų regiono valstybių.

„CONVENE“ padeda vietos verslui atverti duris į didžiulį potencialą turinčią tarptautinių renginių rinką, sudaro sąlygas vystyti ir plėsti konferencijų turizmo segmentą ir pritraukti naujų klientų. Milžiniškas ekonominis bei mokslo potencialas slypintis šioje srityje, įvairiapusiškai prisideda ne tik prie miesto turizmo sektoriaus augimo, bet ir padeda didinti Vilniaus prioritetinių industrijų – finansinių, biotechnologijų, ICT, lazerių – susidomėjimą tarp užsienio investuotojų, vystyti žinių ekonomiką – sako “Go Vilnius” turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė.

Parodos metu vyksta ne tik profesionalų B2B susitikimai, bet ir Edukacinė programa, kurios metu visi norintys gali pasiklausyti pasaulinio lygio ekspertų sėkmės istorijų, susipažinti su tarpautinių renginių industrijos tendencijomis, iššūkiais bei inovacijomis.

Kontaktų mugės dalyviai susiplanavę beveik 3500 dvišalių susitikimų. Po kurių, pasak J.Beniulienės, per ateinančius dvejus – ketverius metus tikimasi bent 40 renginių Vilniuje ir Lietuvoje, generuojančių tvarias pajamas ir svariai prisidedančių prie šalies ekonomikos augimo. Vien tik 2016 metais tarptautinių renginių apyvarta Vilniuje gali būti įvertinta daugiau nei 7 mln. eurų.

„CONVENE“ organizuoja Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Projektą remia Lietuvos respublikos ūkio ministerija, Valstybinis turizmo departamentas ir Vilniaus miesto savivaldybė. Organizaciniai partneriai: „Litexpo“, „Baltic Travel Group“, „Baltic Travel Solutions“,„Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, “Relais & Chateaux Stikliai Hotel”, “Imperial Hotel & Restaurant Vilnius”, „Holiday Inn Vilnius“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“,„Artis Centrum Hotels“, „Crowne Plaza Vilnius“, „Comfort Hotel LT“.

Daugiau informacijos: Mantas Vaitiekūnas, „Go Vilnius“ viešųjų ryšių projektų vadovas
Tel. +370 698 13783, el.p. mantas.vaitiekunas@vilnius.lt