3 Vilniaus tiltai per Nerį nušvito Trispalve

Sostinė originaliai švenčia Valstybę – renginių programa ne tik nukelia vilniečius ir miesto svečius į 1918-ųjų Vilnių, bet ir stebina pirmąkart matomais reginiais – sostinėje kasvakar įsižiebia Vilniaus tiltų trispalvė! Sutemus, Nerį papuošia daugiau kaip 1,1 km ilgio Lietuvos vėliava, kuri matoma apžvelgus Baltąjį, Žaliąjį ir Karaliaus Mindaugo tiltus per Nerį. Vienintelė tokia tiltų trispalvė visus džiugins iki pat kovo 12 dienos.


Baltasis tiltas 100-mečio proga vakarais nušvinta geltonai, Žaliasis tiltas apšviečiamas žaliai, o Karaliaus Mindaugo tiltas – raudonai. Kviečiame pasivaikščioti Neries krantine – Trispalvės keliu.

Lietuvos vėliavos spalvomis įspūdingai pasipuošė ir Trijų Kryžių paminklas, ir dešimt istorinių pastatų mieste, kuriuose kurta XX amžiaus Lietuvos istorija ir kuriose buvo subrandinta modernios valstybės idėją. Trispalve vasario 16 dieną nušvis net ir šviesoforai pačioje miesto širdyje!

Vilniečiai bei miesto svečiai kviečiami smagiai švęsti valstybę – keliauti po šimtmečio dvasia alsuojančią sostinę, patirti jos gatvėmis srūvančią istoriją, čia kurtą ir kuriamą Lietuvos valstybę. Tokia kelionė galima tik kartą per šimtmetį – nepraleiskime progos.

Visa šventinė programa – www.vilnius1918.lt ir renginio paskyroje „Facebook“.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt