V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų g. – saugesnis eismas ir daugiau erdvės stovėjimui

Nuo kovo 1-osios sostinės savivaldybė keičia eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse – didina eismo saugumą ir skiria daugiau erdvės automobilių statymui. Šie pokyčiai įvedami išanalizavus ir įvertinus srautus, transporto priemones vairuojančių saugumą, prasilenkimo galimybes ir eismo sąlygas.

„Nuo kovo 1 d. įvedus naują eismo organizavimą V. Mykolaičio-Putino ir Suvalkų gatvėse, atsiras daugiau erdvės automobilių stovėjimui, transporto priemonių manevravimui, padidės eismo saugumas, pagerės susisiekimas su aplinkinėmis gatvėmis. Šių pokyčių laukė ir aplinkui gyvenantys vilniečiai, patirdavę nepatogumų dėl didelių transporto srautų ir sudėtingo pravažiavimo“ – sakė Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento Eismo organizavimo skyriaus vedėjas Tomas Kamaitis.


V. Mykolaičio-Putino gatvės dalyje, nuo M. K. Čiurlionio link M. Valančiaus gatvės, bus įvestas vienpusis eismas, kaip ir Suvalkų gatvėje, nuo M.Valančiaus gatvės link M. K. Čiurlionio gatvės.

M. K. Čiurlionio g. ir M.Valančiaus gatvėje eismo tvarka nesikeis – bus paliktas dvipusis transporto eismas.

Vairuotojai prašomi būti atidūs, stebėti kelio ženklus ir laikytis Kelių eismo taisyklių.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt