Ankstyvą Kovo 8-osios rytą sostinės viešajame transporte – staigmena moterims

Šįryt sostinės autobusų ir troleibusų vairuotojai bei viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai pradžiugino moteris, įteikdami joms įvairiaspalvių tulpių ir linkėdami pakilios nuotaikos. Šią iniciatyvą Tarptautinės moters dienos proga SĮ „Susisiekimo paslaugos“ įgyvendina jau trečią kartą.

„Kadangi ši diena kupina gėlių žiedų, norėjome būti vieni pirmųjų, kurie pasveikins vilnietes Kovo 8-osios proga. Dėl to nuo pat ankstyvo ryto mūsų viešojo transporto kontrolieriai pasitiko į darbus ar studijas skubančias moteris ir dovanojo joms tulpių. Šiemet prie iniciatyvos pirmą kartą prisijungė ir viešojo transporto vairuotojai, tad pradžiuginome dar daugiau vilniečių“, – sako Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas.

Į bundantį Vilnių, nešini tulpių puokštėmis, šį rytą išvykę viešojo transporto vairuotojai keleives sveikino jau nuo 5 valandos ryto, tik išvažiavus pirmųjų maršrutų autobusams ir troleibusams. Viešojo transporto kontrolieriai stotelėse laukiančias vilnietes tulpėmis pradžiugino Europos aikštės, Mykolo Romerio universiteto, Savanorių prospekto ir Jeruzalės stotelėse. O parkavimo kontrolieriai gėles dovanojo vairuojančioms moterims, savo automobilius pasistačiusioms Vilniaus senamiestyje. Iš viso Kovo 8-osios proga įteikta 3000 pavasariu kvepiančių tulpių žiedų.

Apie SĮ „Susisiekimo paslaugos“

Savivaldybės įmonė (SĮ) „Susisiekimo paslaugos“ yra susisiekimą Vilniaus mieste organizuojanti įmonė, priklausanti Vilniaus miesto savivaldybei. Įmonė organizuoja viešojo transporto ir bilietų platinimo sistemos darbą, administruoja vietinę rinkliavą ir automobilių stovėjimo aikšteles, prižiūri ir eksploatuoja centralizuotą eismo valdymo sistemą bei kuruoja susisiekimo dviračiais vystymą. Įmonės paslaugomis kasdien naudojasi šimtai tūkstančių automobiliais, dviračiais ar viešuoju transportu keliaujančių vilniečių ir sostinės svečių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]