Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Švęsti laisvę kviečia festivalis – „Pavasario linksmybės“

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje aktyviai ir smagiai švęsti ir džiaugtis laisvę pirmą kartą jaunimą sukvies nemokamas festivalis „Pavasario linksmybės”. Festivalio dalyvių laukia įdomios ekskursijos, pamokos, dirbtuvės, diskusijos, dalijimasis gerų darbų patirtimi bei festivalį vainikuosiantis spalvingas įvairių stilių muzikos vakaro koncertas.

Vilniuje esantis Energetikos ir technikos muziejus šventinį sekmadienį 15 val. duris atvers visiems, kurie nori džiaugtis laisva, jaunatviška ir perspektyvia Lietuva. Pavasariu, laisve ir džiaugsmu trykštančiu vardu pavadinto festivalio tikslas – sukurti tradiciją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną švęsti džiugiai, bendruomeniškai ir prasmingai.

Festivalio „Pavasario linksmybės“ programoje laukia nemokamos ekskursijos po Energetikos ir technikos muziejų, sutartinių dainavimo pamokos, įvairios diskusijos, dirbtuvės ir žaidimai.

Renginyje dalyvaus savanoriška veikla užsiimančios socialiai atsakingos organizacijos „Misija Sibiras“, „Caritas“, „Mes Darom“, „Jaunieji Maltiečiai“ ir kt., kurios skatina pilietiškumą, per savanorystę ugdo jaunus žmones, siekia atkreipti dėmesį į opias visuomenes problemas.

„Norime parodyti, kad Lietuvoje tikrai yra kuo džiaugtis, o ypač aktyviais ir geranoriškais žmonėmis. Todėl svarbią vietą festivalio programoje užima organizacijos, kurios vienija žmones, keičiančius Lietuvą ir darančius ją geresnę,”- pasakojo festivalio organizatoriai.

Šventinę dieną vainikuos koncertas, kuriame nuo 18 val. pasirodys jaunimo grupė „Kūjeliai“, lietuviškojo roko legenda „Poliarizuoti stiklai“, kumbiją grojanti grupė „Parranda Polar“, dainuojamosios poezijos gerbėjų simpatijas pelniusi ketveriukė „Baltos varnos“ ir rokenrolą grojantys „Basi“. Spalvingas ir skirtingą muziką atliekančių grupių koncertas leis pažinti įvairių stilių muziką ir įsitikinti, kad lietuviai yra atvira ir šiltai muzikantus priimanti publika.

„Mums patiems trūko renginio, kurio metu, galima būtų linksmai, be didelių pompastikų ir nuobodžių kalbų švęsti tokią gražią šventę – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Tikimės ir stengsimės, kad festivalis „Pavasario linksmybės“ taptų kasmetiniu ir jo metu galėsime parodyti mūsų didžiavimąsi ir džiaugsmą Lietuva ir jos gyventojais,” – teigė festivalio organizatoriai.