Teismas panaikino laikinąsias apsaugos priemones Nacionalinio stadiono konkursui

Sostinės savivaldybė džiaugiasi Lietuvos apeliacinio teismo sprendimu leisti tęsti Nacionalinio stadiono konkurso procedūras, kurios buvo sustabdytos dėl UAB „Vilniaus nacionalinis stadionas“ inicijuoto teisminio proceso. Šis teismo sprendimas leis toliau siekti sėkmingo projekto įgyvendinimo, dedant visas pastangas ES finansavimo užtikrinimui. Šiandien Teismas įvertino Savivaldybės argumentus ir 2018 04 19 galutine ir neskundžiama nutartimi panaikino taikytas laikinąsias apsaugos priemones.

Primename, kad Vilniaus apygardos teismas 2018 03 06 nutartimi buvo tenkinęs UAB „Vilniaus nacionalinis stadionas“ prašymą bei sustabdęs Nacionalinio stadiono konkurso procedūras, kol įsiteisės teismo sprendimas dėl šio Konkurso procedūrų teisėtumo. Vilniaus miesto savivaldybė, nesutikdama su tokia teismo nutartimi, apskundė ją Lietuvos apeliaciniam teismui.

Daugiafunkcis kompleksas ant Šeškinės kalvų bus skirtas sveikatinimui, ugdymui, kultūros ir užimtumo skatinimui. Planuojama, kad komplekse bus įrengtas ne mažiau 15 tūkst. vietų stadionas, sporto muziejus. Komplekse atsiras 300 vietų vaikų darželis, ne mažiau kaip 3 futbolo aikštelės, lengvosios atletikos stadionas, sporto salės, kultūros ir ugdymo veiklų centas, biblioteka.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, [email protected]