Vilniuje vyksta Lietuvos – Lenkijos ekonomikos forumas

Šiandien Valdovų rūmuose prasidėjo dvi dienas vyksiantis Lietuvos-Lenkijos ekonomikos forumas, kurio metu aukščiausi abiejų šalies pareigūnai diskutuoja apie kaimyninių šalių strateginę partnerystę. Renginio dalyvius svetingai pasveikino Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Kai kalbame apie Lietuvos ir Lenkijos santykius, Vilnius yra būtent tas miestas, kuriame gyvena daugiausiai žmonių galinčių atvirai ir didžiuodamasis pasakyti: „aš esu lenkas“, „aš esu lietuvis“. Tai yra ypatingai svarbu mūsų kaimyniškuose santykiuose su Lenkija, kad galėtume visus svarbius ir sudėtingus sprendimus priimti kartu. Esu įsitikinęs, kad per kelis šimtus metų įsitvirtinęs Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas abiems tautoms atneš kuo geriausius rezultatus“, – susirinkusiuosius į forumą pasveikino miesto meras.

Renginys prasidėjo nuo parodos „Lenkijos prezidentas Lech Kaczyński ir Lietuva prezidento Valdo Adamkaus akimis“ pristatymo. Parodą atidarė J. Giedroyc dialogo ir bendradarbiavimo forumo pirmininkas Alvydas Nikžentaitis ir Lenkijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvos Respublikoje Urszula Doroszewska. Forume aktyviai diskutuojama apie dviejų šalių ekonominį bendradarbiavimą, vyks J. Giedroyc dialogo ir bendradarbiavimo forumo įsteigti apdovanojimai.

Forumo programa: http://strategicpartnershipforum.eu/lt/pradzia%20

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt