Naujas Fabijoniškių baseinas turi operatorių – VšĮ „Sveikas miestas“

Naujuoju baseinu Fabijoniškėse (S. Nėries gatvėje 45A) rūpinsis sostinės savivaldybės įstaiga „Sveikas miestas“ – šiandien miesto Tarybos nariams pritarus, 25 metrų 8 takelių plaukimo baseino operatoriumi tapo VšĮ „Sveikas miestas“. Naujojo baseino operatorius visą sutarties laikotarpį – 20 metų – privalės rūpintis ne tik statinio priežiūra, bet ir sportininkų treniruočių sąlygomis, sostinės antrokų mokymosi plaukti programa ir užtikrins kokybiškas paslaugas miesto gyventojams.

„Naujo baseino statybų Vilnius nematė jau tris dešimtmečius, tad mūsų, kaip naujo Fabijoniškių baseino operatoriaus, laukia nemažas iššūkis sutalpinti visus norinčius plaukimo entuziastus ir sportininkus. Be to, jau nuo šio rudens naujajame baseine bus pradėta įgyvendinti sostinės antrokų mokymo plaukti programa. Tikimės, kad modernus naujas Fabijoniškių baseinas taps miesto sportininkų pamėgta treniruočių vieta, augins talentus“ – sako VŠĮ „Sveikas miestas“ vadovas Mantas Paulauskas.


Kad plaukikai gautų kokybiškas paslaugas, viešojoje įstaigoje pradės dirbti 23 darbuotojų komanda (iki šiol dirbo 4): baseino ir sporto salės treneriai, gelbėtojai, registratoriai-kasininkai, įėjimo kontrolieriai ir kitas būtinas personalas.

Naujame, moderniame Fabijoniškių baseine plauks ir profesionalūs sportininkai, anksčiau treniruodavęsi Lazdynų baseine. Kol bus baigtas statyti Lazdynų daugiafunkcis centras, apie 800 „Vilniaus miesto sporto centro“ auklėtinių: plaukikų, povandeninio plaukimo, vandensvydžio, šiuolaikinės penkiakovės sportininkų, treniruosis Fabijoniškėse, o likęs laisvas laikas bus skirtas komercinei veiklai. Fabijoniškių baseinas išsilaikys iš komercinės veiklos, nebus dotuojamas iš miesto biudžeto lėšų.

Gegužę Vilniaus miesto savivaldybės taryba patvirtino baseine teikiamų paslaugų įkainių sąrašą.

Naujame, moderniame ir ekologiškame Fabijoniškių baseine taip pat bus įrengta ir pirčių zona, treniruoklių, sporto salės, taip pat apie 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvės 140 lankytojų, šalia baseino – ir automobilių stovėjimo aikštelės.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt