Naujas turizmo projektas skatins keliauti po Lietuvą

Pristatytas naujas turizmo projektas „Surink Lietuvą“. Jis skatins gyventojus keliauti po savo šalį. Projekte dalyvauja visos 60 šalies savivaldybių, jų tarpe – ir Vilnius.

Projekto tikslas – kiekviename aplankytame krašte įsigyti to krašto formos magnetuką, o surinkus visas 60 dalių, sujungti jas į vieną visumą – Lietuvos žemėlapį.

Šį projektą inicijavo Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras. Žemėlapio kūrimas užtruko devynis mėnesius. Kuriant kiekvieną magnetą, stengtasi papasakoti istoriją. Pavyzdžiui, Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Akmenės – apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės – apie kates, kurias taip mylėjo grafienė, ir pan.

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams“ – teigė laikinoji Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą, bei įspūdžius galite rasti socialiniame tinklapyje „Facebook“ puslapyje „Surink Lietuvą“.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt