Vasarą vilniečiai galės sportuoti ir Lukiškių aikštėje

„Sveikas miestas“ drauge su senamiesčio sporto klubu „Old Town Gym“ kviečia sostinės gyventojus bei miesto svečius aktyviai laisvalaikį leisti vienoje didžiausių miesto aikščių. Atsinaujinusioje Lukiškių aikštėje nuo liepos 17 iki pat rugpjūčio 28 dienos bus galima antradienio vakarais dalyvauti atvirose treniruotėse.

„Džiaugiamės, kad galime pakviesti vilniečius susiburti Lukiškių aikštėje, kurioje yra puikios sąlygos ne tik ilsėtis, mėgautis knygomis, bet nuo šiol dar ir sportuoti. Šia iniciatyva siekiame paskatinti kiekvieną būti aktyviu ir pasinaudoti įvairiomis turiningo laisvalaikio galimybėmis mieste. Turime puikias atviras sostinės erdves, išnaudokime jas. Atsinaujinusi Lukiškių aikštė yra viena iš tų vietų, kurioje dabar galima organizuoti įvairiausias treniruotes. Ten ir gražios žolytės, ir asfalto pakankamai, kas puikiai tinka skirtingų rūšių užsiėmimams“, – pasakoja „Sveiko miesto“ renginių koordinatorė Karolina Dilytė.

Aikštėje – nuo kalanetikos iki Tabata treniruočių

Sostinės gyventojų kiekvieną antradienį laukia skirtingos treniruotės. Iniciatyvos metu, iki pat vasaros pabaigos, bus galima dalyvauti tiek aukšto, tiek žemesnio intensyvumo užsiėmimuose. Treniruočių dalyvių laukia: Body Combat; Body Stretch; Tabata; Pilates; Joga; Kalanetika.

„Džiūgaujame galėdami prisidėti prie iniciatyvos kuriant sveikesnį, aktyvesnį ir gražesnį mūsų Vilnių. Įsimylėkite sportą. Ir būtent dabar, kai aplink tiek daug vasariškų pagundų tinginiauti. Sportuokite kartu su mumis, motyvuojančioje bendruomenėje, kurioje individualiu dėmesiu pasitinka kiekvieną ir visą sporto kelią lydi profesionalūs tituluoti treneriai. „Old Town Gym” komanda – tai Jūs! Tad visi išvien nesiliaukime kūrę sporto ir sveikatinimo erdvę ne tik sporto namuose, bet ir visame Vilniaus mieste. Kviečiame, jei nemėgstate pirmadienių, pradėti sportuoti nuo antradienių”, – šypsosi „Old Town Gym“ vadovė Jurgita Budraitytė.

Treniruočių Lukiškių aikštėje tvarkaraštis

Liepos 17 d. 19.00 val.: BODY COMBAT (Mantas Chmieliauskas)
Liepos 24 d. 19.00 val.: KALANETIKA (Dalia Bažanovienė)
Liepos 31 d. 19.00 val.:  TABATA (Kotryna Gelažnikaitė)
Rugpjūčio 7 d. 19.00 val.: KALANETIKA (Dalia Bažanovienė)
Rugpjūčio 14 d. 19.00 val.: JOGA (Edita Buiko)
Rugpjūčio 21 d. 19.00 val.: BODY STRETCH (Kotryna Gelažnikaitė)
Rugpjūčio 28 d. 19.00 val.: PILATES (Ana Wysocka)

*Su savimi reikėtų turėti sportinį kilimėlį, vandens.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt