Vilniaus Meras įteikė taurę kasmetiniame golfo turnyre

Golfas Lietuvoje tampa vis populiaresnis. Žmonės renkasi šį žaidimą, ieškodami aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdo ir sporto šakos gryname ore. Greta Vilniaus įsikūręs Europos Centro Golfo Klubas kviečia atvykti ir maloniai praleisti laiką tiek įgudusius žaidėjus, tiek norinčius išmėginti šį užsiėmimą pirmą kartą.

Sekmadienį Europos Centro Golfo Klube vyko jau ketvirtasis, tradicinis turnyras Vilniaus Mero pereinamoji golfo taurė 2018. Žaidėjai net penkias valandas rungėsi tam, kad galėtų lipti ant nugalėtojų pakylos. Vilniaus Meras Remigijus Šimašius atvyko tarti sveikinimo kalbos ir apdovanojimų metu įteikti turnyro akcento – pereinamosios nugalėtojo taurės, kurią šiemet iškovojo Vytautas Pliuskus.

Savo sveikinimo kalboje miesto Meras sakė, jog pats turėdamas galimybę apsilankyti golfo klube ir pamatyti viską savo akimis supranto, kodėl žmonės taip aktyviai renkasi šią sporto šaką bei važiuoja čia praleisti laisvalaikį.

Meras taip pat pasinaudojo proga ir perdavė dovaną mokykloms, kurios rugsėjį neturės galimybės naudotis sporto salėmis – suorganizuotą atvykimą į Europos Centro Goflo Klubą ir pamoką su treneriu, tam, kad vaikai galėtų iš arti pamatyti šios sporto šakos grožį.

Džiugu žinoti, jog Vilnius turi traukos taškų, skatinančių aktyvų gyvenimo būdą ir galinčių suteikti edukacinę naudą vaikams bei jaunimui.

Turnyro nugalėtojai:

Bendra kategorija  (28.0 – 36.0 HCP):

 1. Vytautas Pliuskus
 2. Vaidotas Antanavičius
 3. Dainius Knizikevičius

Vyrai (+8.0 – 16.0 HCP):

 1. Andžej Vysockij
 2. Edvinas Ruzgas
 3. Gediminas Mackelis

Vyrai (16.1 – 28.0 HCP):

 1. Ignas Murauskas
 2. Vytautas Stukas
 3. Gintautas Purkinas

Moterys (+8.0 – 28.0 HCP):

 1. Džilda Antanavičienė
 2. Indrė Juozaitytė
 3. Regita Šertvytienė