Mažieji vilniečiai į mokyklas atvyksta saugiau – įrengta 130 „Kiss and Ride“ stotelių

Sostinės savivaldybė pasirūpino, kad tėveliai prie mokyklų ir darželių  galėtų greitai ir saugiai išleisti ir pasitikti mažuosius vilniečius  –  sostinėje įrengta net 130 trumpiems sustojimams skirtų „Tėvelių stotelių“ („Kiss and Ride“) vietų. Šių stotelių yra prie 58  mokyklų ir darželių.

Trumpiems sustojimams skirtos vietos „Tėvelių stotelės“ atsirado ten, kur jos labiausiai  reikalingos ir aktyvios mokyklų ir darželių bendruomenės pageidavo.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

Daugiau nei prieš metus miestui sumanius įsidiegti šią naujovę pernai buvo įrengtos pirmosios 279 „Kiss and Ride“ stotelės tėvams, kurios piko metu padeda sutaupyti ne tik laiko, nesudaro papildomų spūsčių šalia mokymo įstaigų, o vaikai gali saugiai pasiekti pamokas ar būrelius.

Viešosios tvarkos skyrius jau antrus metus rugsėjo pirmosiomis dienomis pasitinka tėvelius šiose stotelėse, primena apie stovėjimo tvarką, dalina atšvaitus vaikams ir jų tėveliams.

„Tėvelių stotėlės“ („Kiss and Ride“) – tai trumpiems sustojimams skirtos vietos, kur automobilio vairuotojas per trumpą laiką išlaipina arba įlaipina vaikus, palydi iki mokyklos ir tokios vietos neskirtos sustoti ilgesniam laikui.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt