Sostinės viešojo transporto stotelės visus pakvies atsipalaiduoti

 

Nuo rugsėjo 4 iki spalio 2 dienos sostinės autobusų stotelėse gyventojai galės pasisemti ramybės ir teigiamų emocijų. Ryškių spalvų ir išskirtinio dizaino stotelėse nusiskenavus QR kodą bus galima atlikti teatro aktorių naudojamus pratimus, padedančius atsipalaiduoti ir atgauti vidinę ramybę. Projektą „Ramybės stotelės“ pristato programa „Kuriu Vilnių“.

„Stotelės – vieta, kurioje praleistą laiką daugelis vertina kaip bevertį laukimą, todėl nusprendėme šią nuostatą pakeisti. Kiekviena minutė gali tapti prasminga ir įsimintina. „Ramybės stotelės“ – tai kvietimas patirti smagų nuotykį darbo dienos pabaigoje arba laukiant viešojo transporto. Pastebėjau, kad psichologijoje taikomi populiarūs praktinių pratimai panašūs į teatro pratimų, todėl nusprendžiau šias dvi sritis sujungti. Atrinkau kelis paprastus, bet efektyvius teatro pratimus, kuriuos gyventojai galės išbandyti tiesiog stovėdami stotelėje“, – pasakoja viena iš „Ramybės stotelių“ sumanytojų, teatro režisierė Loreta Vaskova.

Socialinį projektą netikėtoje erdvėje taip pat kūrė grafikos dizaineris Vilmantas Žumbys, aktorė Aldona Vilutytė ir kompozitorė Rita Mačiliūnaitė-Dočkuvienė. Projektas „Ramybės stotelės“ siekia atkreipti visuomenės dėmesį į intensyvų šiuolaikinio miesto tempą ir prisidėti prie vilniečių gyvenimo kokybės gerinimo.

„Ramybės stoteles“ galima rasti:

Rugsėjo 4–11 d. stotelė „Europos aikštė“

Rugsėjo 11–18 d. stotelė „Žaliasis tiltas“

Rugsėjo 18–25 d. stotelė „Arkikatedra“

Rugsėjo 25–spalio 2 d. stotelė „Trakų“

Projektą „Ramybės stotelės“ remia Vilniaus miesto savivaldybė. Projekto partnerė –  UAB „JCDecaux Lietuva“.

Daugiau informacijos

Loreta Vaskova

Telefonas +37064663349