Dešiniajame Neries krante iškilo dangoraižis #TOWER

 

Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius lankėsi viename aukščiausių Lietuvoje gyvenamųjų pastatų #Tower – pasveikino projekto vystytojus atidarymo proga. Vizito metu meras apžiūrėjo naujojo sostinės dangoraižio architektūrą ir patalpas, turėjo progos vienas pirmųjų išbandyti ir įvertinti pastate įdiegtas inovacijas.

Naująjį dešiniajame Neries krante iškilusį gyvenamąjį dangoraižį #Tower R. Šimašius apžiūrėjo ketvirtadienio popietę. Nors norintiems apsidairyti #Tower atviras jau kurį laiką, sostinės meras kartu su palyda čia užsuko pirmąkart.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

„#Tower projektas man asmeniškai simbolizuoja gražesnį ir ambicingesnį Vilnių, kurį pačiam teko kelti iš sąstingio prieš keletą metų tapus meru. Šiandien jau galime pasidžiaugti gausybe pastaraisiais metais kylančių išskirtinių architektūros statinių dešiniajame Neries krante: viešbučių, verslo centrų, daugiabučių. Esu dėkingas visiems tokiu būdu prisidedantiems prie mūsų sostinės gerovės ir klestėjimo“, – vizito metu sakė R. Šimašius.

Meras džiaugėsi, kad dešiniojo Neries kranto veidas įgyja vis naujų ir patrauklesnių bruožų. Jo komandos tikslas visuomet buvo suteikti Vilniui daugiau dinamikos, kad jis išsaugotų ir didintų savo, kaip modernaus, augančio ir tobulėjančio miesto, pagreitį, o šiuolaikinė architektūra ir pažangiausi technikos sprendimai yra tai, kas šiam pagreičiui suteikia stabilumo.

Tuo tarpu #Tower patalpas ir jose įdiegtas inovacijas merui aprodęs projektą vystančios bendrovės  UAB „Irec Baltic“ komercijos direktorius Saulius Kulvietis pabrėžė, kad #Tower nuolat turi ambiciją būti geriausiais, todėl projekte panaudojo ne tik pažangiausias technologijas asmeniniam saugumui, bet ir įdiegė moderniausius sprendimus maksimaliam komfortui užtikrinti.

„Jį pasiekti gyventojui padeda išmanioji namų valdymo programėlė, bendrųjų erdvių atrakinimas pirštu ir kiti civilizaciniai triukai. Be abejonės, kiekvienam žmogui svarbi ir namų lokacija. Nesvarbu, ar žmogui rūpi patogumas pasiekiant mėgstamas vietas anapus upės, atokvėpis paupyje ar nepakartojamas vaizdas, kuriam įvertinti dar nėra sukurtas joks matas. #Tower visa tai suteikia. Džiaugiamės sukūrę tobulą infrastruktūrą šeimai, poilsiui ir pramogai“, – sakė S. Kulvietis.