Atnaujinami 3 km Lentvario gatvės

Sostinėje pradedama remontuoti 3 kilometrai Lentvario gatvės – naujas ištisinis asfaltas klojamas nuo Mūrinės Vokės iki Mačiuliškių gatvės. Iki spalio pabaigos dviejų eismo juostų gatvės atkarpoje bus sutvarkyti kelkraščiai, prie autobusų sustojimo aikštelių įrengti nauji laukimo paviljonai, iškiliosios pėsčiųjų perėjos ir atnaujintas ženklinimas. Gatvės remontui savivaldybė skyrė apie 500 tūkst. eurų.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

„Pernai buvo sutvarkytos Lentvario gatvės prieigos prie Galvės gatvės, šiemet tęsiame darbus ir atnaujinsime svarbią Lentvario jungtį su Vilniumi. Lentvario gatvėje įsikūrę nemažai gamybos ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių. Atnaujinta gatve džiaugsis apie 20 tūkstančių vilniečių, gyvenančių Mūrinės Vokės, Panerių, Pališkių rajonų, kurie kasdien važiuoja iš Lentvario į sostinę ir atgal“, – sako UAB „Grinda“ direktorius Kęstutis Vaicekiūtis.


Kad vienoje iš svarbiausių sostinės Panerių seniūnijos gatvių transporto eismas nesustotų, Lentvario gatvės remonto darbai bus vykdomi atkarpomis.

Šiuo metu Vilniuje taip pat tvarkomos Parodų, Miškinių, Sausio 13-osios, Antakalnio, Oslo, B. K. Balučio, Pelesos, Džiaugsmo, Kaminkelio, Žarijų, Kauno Vokės, Olandų, Panerių, Sibiro, Markučių, Ramunių ir kitos sostinės gatvės.


Šiemet įvairiose sostinės seniūnijose bus sutvarkyta net 80 kilometrų gatvių, beveik 10 km iš jų žvyrkelių, sutvarkyta 350 įvažiavimų į daugiabučių namų kiemus, paklota apie 20 km naujų šaligatvių ir bus suremontuota ir 16 km susidėvėjusių. Tam skirtos rekordinės lėšos – 27 mln. eurų.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt