Vilniuje – 2 dienų sporto ir kultūros festivalis

 

Šeštadienį Vilniuje oficialiai atidarytas sporto ir kultūros festivalis. Pirmą kartą viename renginyje sujungus sportą ir kultūrą, į sostinės „Litexpo“ rūmus nuo pat šeštadienio ryto renkasi daugybė žmonių.
Renginį oficialiai atidarė Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius, VšĮ „Sveikas miestas“ direktorius Mantas Paulauskas ir „Litexpo“ valdybos narys Juras Vėželis.

„Vilnius yra augantis miestas ir pasiūla įvairių užsiėmimų didėja. Miestas prisideda prie būrelių atsiradimo, mes skaičiuojame, kiek vaikų lanko įvairius užsiėmimus ir matome, kad skaičius sparčiai auga. Tai džiugina,“ – sakė L. Kvedaravičius.

A.Didžgalvio nuotr.

Lankytojai gali stebėti muaitai ir krepšinio turnyrus, įvairių kovos menų bei gatvės gimnastų pasirodymus.

R. Šeškaičio nuotr.

„Labai smagu matyti tiek daug žmonių vienoje vietoje. Džiugu, kad miestas palaiko mūsų idėjas ir galime surengti tokią didelę sporto ir kultūros šventę Vilniuje. Noriu padėkoti visiems organizatoriams, savanoriams, sporto klubams, kurie kasmet susirenka čia ir džiugina mus,“ – atidarymo metu sakė M. Paulauskas.

Festivalio metu prisistato daugybė kultūros ir meno organizacijų, veikia įvairios meno dirbtuvės, vyksta kino filmų peržiūra, įvairūs koncertai. Savo sportinę veiklą pristato daugiau nei 60 sporto klubų ir organizacijų. Taip pat visą savaitgalį „Litexpo“ rūmuose vyks Europos sporto savaitės #BEACTIVE treniruotės ir įvairios rungtys, o šeštadienio vakarą visi norintys galės sudalyvauti zumbos maratone, naktiniame bėgime ir kitose pramogose. Abi savaitgalio dienas festivalyje veiks interaktyvi zona, kurioje su lankytojais mintimis dalinsis sveikos gyvensenos ir sporto specialistai, o konferencijų salėje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio specialistai.

 

Išsami informacija apie renginį: www.sportoirkulturosfestivalis.lt