#PL100: Trys Kryžiai, Baltasis ir Mindaugo tiltai nušvito Lenkijos vėliavos spalvomis

 

Lapkričio 11-oji – Lenkijos nepriklausomybės diena. Šventės išvakarėse sveikiname savo artimiausius kaimynus draugus lenkus, švenčiančius valstybingumo šimtmetį – Trijų Kryžių paminklas, Baltasis ir Mindaugo tiltai Vilniuje jau nušvito Lenkijos vėliavos spalvomis! Šventiniu apšvietimu grožėsimės iki pat pirmadienio.

„Džiaugdamiesi ilgamete bendra istorija, draugyste ir tvirtais ryšiais, linkime draugams Lenkijoje ir visiems Vilniuje gyvenantiems lenkams ilgų laisvės ir klestėjimo metų! Už Jūsų ir mūsų laisvę!” – sveikina Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Lenkijos Nepriklausomybės atkūrimo 100 metinių išvakarėse sostinėje simboliškai įamžintas ir žuvusio Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio atminimas – Lecho Kaczynskio gatvę papuošė lentelės lenkų ir lietuvių kalbomis. Taip simboliškai įprasminti dviejų artimų kaimyninių Valstybių glaudūs santykiai, lietuvių ir lenkų tautų tarpusavio supratimas ir bendrystė.

Nacionalinė nepriklausomybės šventė – viena svarbiausių valstybinių švenčių lenkams. Kviečiame lenkus ir lietuvius kartu švęsti Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo 100-metį!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt