Darželis „Malūnėlis“ jau laukia dar dviejų naujų grupių!

 

Lopšelyje-darželyje „Malūnėlis“, esančiame Verkių seniūnijoje (Popieriaus g. 7), nuo lapkričio 13 d. tėveliai jau gali atvesti vaikus į dvi naujas grupes – čia atidaromos dvi ikimokyklinio ugdymo grupės 2-3 ir 3-5 metų amžiaus vaikams.

„Atsižvelgiant į tai, kad Balsių gyventojai jau daug metų laukia darželio, savivaldybė įsigijo pastatą, operatyviai atliko remonto darbus, nupirko naujus baldus, šiuolaikines edukacines priemones ir šiandien čia prie besiugdančių 60 mažųjų vilniečių prisijungia dar 40“, –  apie ikimokyklinio ugdymo plėtrą pasakoja Mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Tėveliai, kurių vaikai gavo vietas šiame darželyje, sulauks pranešimo el. paštu ir SMS žinute. Gavus pranešimą, tėveliai turi atvykti į darželį ir pasirašyti ikimokyklinio ugdymo sutartį per 10 kalendorinių dienų nuo pranešimo gavimo.

Šiuo metu darželyje jau veikia 3 grupės, įrengta meninio ugdymo salytė, kurioje vykta papildomas ugdymas, vaikų renginiai ir šventės. Baigus likusius remonto darbus, planuojama atidaryti dar vieną naują grupę.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

Registruotis į „Malūnėlį“ arba papildyti jau sistemoje užregistruotą savo prašymą galima https://svietimas.vilnius.lt/. Primename, kad registracijos laikas neturi įtakos vaikų priėmimui į darželį.

Eilės sudaromos atsižvelgiant į priėmimo tvarkoje nustatytus prioritetus ir registruotis galima nuolat (priėmimo tvarka: https://www.teisesakturegistras.lt/portal/lt/legalAct/ceda3140085011e588da8908dfa91cac ).

Kilus klausimams, kviečiame skambinti tel. Nr. 211 2757, 211 2510.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt