Itin judri T. Narbuto ir Saltoniškių sankryža taps pralaidesnė

Dar daugiau teigiamų pokyčių sostinės eismo organizavime – sostinės savivaldybė gerina susisiekimą ir transporto pralaidumą Konstitucijos pr., Geležinio Vilko ir T. Narbuto g. žiedinėje sankryžoje bei aplinkinėse sankryžose. Pokyčių laukiama jau lapkričio mėnesio pabaigoje.

Atsižvelgusi į eismo srautų pasiskirstymą T. Narbuto ir Saltoniškių gatvių sankryžoje, savivaldybė jau šį savaitgalį planuoja pradėti svarbius eismo tvarkos pakeitimus minėtoje gatvių sankryžoje ir jos prieigose. Atsiradus papildomai eismo juostai T. Narbuto gatvėje, per parą pravažiuos daugiau kaip 5 tūkst. transporto priemonių nei iki šiol, pagerės sankryžos pralaidumas važiuojantiems tiesiai link Konstitucijos pr., Geležinio Vilko ir T. Narbuto g. žiedinės sankryžos.

Po eismo organizavimo pakeitimų šioje sankryžoje pasikeis važiavimo tvarka: tik iš vienos eismo juostos į kairę galės sukti tie vairuotojai, kurie atvyksta nuo Pilaitės į Saltoniškių gatvę. Iki šiol sukti į Saltoniškių gatvę galima iš dviejų eismo juostų.

Važiuojantys tiesiai link T. Narbuto ir Konstitucijos pr. žiedinės sankryžos galės važiuoti jau keturiomis eismo juostomis, iš kurių viena skirta tik viešajam maršrutiniam transportui.

Eismo organizavimo pakeitimai bus atliekami atsižvelgus į oro sąlygas, kurios svarbios horizontalaus ženklinimo darbams, todėl vairuotojus prašome stebėti kelio ženklus ir būti atidiems.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt