Vilniaus savivaldybės kontrolieriui – aukščiausios audito institucijos padėka

 

Savivaldybių kontrolierių asociacija mini 20-metį – Vilniaus savivaldybės kontrolierius Gintaras  Radavičius įvertintas ne viena padėka už aktyvią visuomeninę veiklą ir iniciatyvumą.

LRS Audito komiteto pirmininkė Ingrida Šimonytė dėkoja G. Radavičiui už dalykišką bendravimą, sprendžiant savivaldybių kontrolierių bendrąsias problemas, stiprinant vietos savivaldos finansinių išteklių naudojimo ir turto valdymo kontrolę, siekiant užtikrinti atliekamų auditų kokybę ir profesionalumą.

Nuotr. Kastyčio Mačiūno

Savivaldybių kontrolierių asociacijos Valdybos pirmininkė Zita Valiauskienė padėkojo už profesionalų, principingą ir sėkmingą savivaldybių kontrolierių interesų atstovavimą ir išmintingą vadovavimą.

„Džiaugiuosi Vilniaus lyderyste, sprendžiant savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų problemas, siūlant reikšmingus įstatyminės bazės sprendimus Seime. Šiuo metu planuose –  savivaldybių kontrolierių išorinės peržiūros pokyčiai, savivaldybių nekilnojamojo turto audito kryptys. Orientuosimės į veiklos auditus – jie sudarys ne mažiau kaip pusę visų mūsų atliekamų auditų.“ – ateities darbų kryptis vardijo G. Radavičius.

 

 

Gintaras Radavičius yra Savivaldybių kontrolierių asociacijos prezidentas, o sostinės savivaldybėje kontrolieriumi dirba nuo 2012–ųjų  metų.

Vilniaus savivaldybės komanda sveikina kolegą ir linki prasmingų įdomių darbų ir vis naujų iššūkių!

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt