Sostinėje atidaroma stilingiausia mugė – Dizainerių skverasJau trečius metus iš eilės Kalėdos sostinėje neįsivaizduojamos be Dizaino skvero – nuo rytdienos Vinco Kudirkos aikštėje  susiburs daugiau kaip 100 perspektyviausių dizainerių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Kasmet augantis mados ir dizaino renginys šiais metais žada vėl nustebinti unikaliais kūriniais ir šimtais originalių dovanų idėjų. Kalėdiniame Dizaino skvere šiais metais dalyvaus ypač daug naujosios kartos kūrėjų.

Nuotr. Sauliaus Žiūros

„Naujosios kartos dizainerius vienija darnos su gamta ir mus supančia aplinka idėjos, natūralių ar perdirbtų medžiagų naudojimas. Terariumas elektros lemputė, kurioje suformuota unikali ekosistema, suteikia gyvybės ir žalumos aplinkai – tai tik viena iš daugelio laukiančių staigmenų. Unikalių, stilingų ir madingų dovanų pasirinkimas neleis išeiti tuščiomis ir užkrės gera nuotaika,“ – žada mugės organizatoriai.


Šiemet naujausias mados ir stiliaus tendencijas pristatys gerai žinomi ženklai: Ocdeco, Toks Visoks, TYKKI, VAIDUS, AnGis, SOLIDU, Dovanosis, HAPĖ, Nostalgie Ceramics ir kt. Atvyksta ir kviestiniai dizaineriai iš Latvijos, Estijos, Rusijos. Dizainerių erdvę sujungianti  (suvienijanti) Ideas Block pristatys Lietuvoje vis populiarėjančius prekių ženklus: TwoFingers, Goods, Ubi keramika, Forest, IVA, Iniciatyvų namai, Ideacycle ir kt.

Ketvirtasis Kalėdų miestelis Vilniuje – Dizaino skveras Vinco Kudirkos aikštėje  veiks gruodžio 18–23 d.: nuo 10.00 iki 20.00 val. gruodžio 18–22 d.  ir nuo 10.00 iki  16.00 val. gruodžio 23 d.

Daugiau informacijos apie Dizaino skverą – www.facebook.com/dizainoskveras

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt