Kovo 8-osios nuotaikos bei gėlių žiedai pasklido ir sostinės viešajame transporte

 

Šį šventišką rytą į darbus ar studijas skubančias moteris pavasariška staigmena nudžiugino viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai. Vilnietes su Tarptautine moters diena jie sveikino įteikdami įvairiaspalvių tulpių bei linkėdami nuotaikingos dienos. Ši SĮ „Susisiekimo paslaugos“ iniciatyva vyksta jau ketvirtus metus iš eilės.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

„Tradiciškai esame vieni pirmųjų, kurie pasveikina vilnietes Kovo 8-osios proga. Šiemet moteris džiuginome ne tik miesto centre, bet ir labiau nutolusiuose mikrorajonuose – Baltupiuose, Karoliniškėse, Jeruzalėje. Šypsenų ir teigiamų emocijų nebūna per daug, o tuo pačiu tai nuteikia gerai dienai tiek visus keleivius, vairuotojus, tiek ir pačius kontrolierius“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Į šurmuliuojantį Vilnių, nešini tulpių puokštėmis šį rytą išvykę viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai keleives bei vairuotojas sveikino nuo 8 valandos ryto. Viešojo transporto kontrolieriai stotelėse laukiančias vilnietes tulpėmis pradžiugino Europos aikštės, Mykolo Romerio, Karoliniškių ir Jeruzalės stotelėse. O parkavimo kontrolieriai gėles dovanojo vairuojančioms moterims, savo automobilius pasistačiusioms Vilniaus senamiestyje.

Tulpių žiedai moterims – tik viena iš staigmenų, kuriomis džiuginami viešojo transporto keleiviai. Per vasaros karščius autobusais ir troleibusais keliaujantys vilniečiai ir miesto svečiai yra gaivinami vandeniu, o paspaudus žiemos šalčiams vaišinami šilta arbata.