Finansų konsultantai „Salomon Securities” naujai būstinei pasirinko Vilnių

„Salomon Securities“, bendrovė teikianti profesionalias konsultacijas finansų ir kapitalo rinkos verslininkams, vyriausybėms ir įmonėms, skelbia atidariusi savo būstinę Vilniuje.

Vienas pagrindinių „Salomon Securities“ tikslų bus pritraukti esamus tarptautinius klientus į Lietuvą. Įmonė siekia užimti lyderės pozicijas traukiant tiesiogines užsienio investicijas ir institucinius investuotojus į Lietuvą. Bendrovė siūlo sprendimus „Brexit“ paveiktiems verslininkams, įmonėms, vyriausybėms dviem kanalais – konsultuojant gyvai arba per savo skaitmeninę platformą. „Salomon Securities“ globalų klientų tinklą sudaro įvairaus dydžio įmonės – nuo startuolių iki biržoje listinguojamų akcinių bendrovių.

Įmonė, stipriai įkvėpta „Salomon Brothers“ investicinio banko įkūrėjų istorijos, žada suburti 75 patyrusių profesionalų komandą, sudarytą iš IT vystymo, pardavimų ir finansinių konsultacijų specialistų, dalis kurių atliks vadovaujamas funkcijas. Skirtingo lygio finansų profesionalams „Salomon Securities“ siūlo daug žadančią karjerą Lietuvoje. Anot pačios įmonės, ji pasiruošusi suteikti darbų įvairovę, apmokymus ir galimybes, kurios dažniausiai siejamos su tokiais miestais kaip Niujorkas, Honkongas ar Londonas.

„Lietuva toliau sėkmingai išnaudoja „Brexit“, siekdama prisitraukti Jungtinės Karalystės bendroves ir jų kuriamas darbo vietas. „Salomon Securities“ sprendimas kurti padalinį Vilniuje unikalus tuo, kad bendrovės naujai sukurtose darbo vietose įdarbinti šalies specialistai patys teiks paslaugas verslams, bandantiems sumažinti „Brexit“ padarinius. Tai neabejotinai atkreips šių verslų dėmesį į Lietuvą, kaip potencialią investicijų lokaciją, galinčią padėti spręsti globalaus verslo problemas“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

Nauja įmonės būstinė turės visą spektrą pozicijų nuo „Front Office“ iki „Back Office“ ir teiks nuo-iki paslaugas iš Vilniaus savo klientams nepriklausomai nuo jų buvimo vietos visame pasaulyje. Anot pačios įmonės, Lietuva suteikia „Salomon Securities“ daugiakalbį centrą optimalioje laiko juostoje, iš kur ji galės teikti paslaugas tarptautiniams klientams visus metus.

„Salomon Securities“ kelias iki sprendimo atidaryti Vilniuje naują būstinę buvo gana neįprastas. Įmonės įkūrėjai pirmąkart susidūrė su Lietuva analizuodami EU šalis savo anglakalbiams klientams didžiąja dalimi iš JK, kuriems „Brexit“ gali turėt neigiamų padarinių. Analizuojant Lietuvą, „Salomon Securities“ suprato kad šalis yra, cituojant įmonę, „geriausiai saugoma paslaptis Europos Sąjungoje”. Kompanija įvardija Lietuvos „praktišką mokestinę sistemą, viešųjų įstaigų įsitraukimą, išsilavinusią darbo jėgą ir pavydėtiną gyvenimo būdą“ tik kaip keletą priežasčių, kurios paskatino įmonę priimti sprendimą Lietuvoje įsteigti naują būstinę ir papildyti savo Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, ir Honkongo padalinių tinklą.

„Salomon Securities“ atvyko į stiprią verslo bendruomenę Lietuvos sostinėje. Vilnius jau tapo namais nemažai gigantiškų JAV finansinių paslaugų kompanijom, tokių kaip „Nasdaq“, „Western Union“ ir neseniai atvykusiai „Moody’s“. Be to, jau ilgą laiką Vilnius yra dažnas įsikūrimo ir plėtros pasirinkimas Skandinavijos bankams – įkurti dideli SEB, Swedbank ir Danske Bank paslaugų centrai teikia daugiafunkcines paslaugas įvairiomis kalbomis Lietuvos ir užsienio klientams.

„Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Manto Katino nuomone, „Salomon Securities“ būstinės įsteigimas Vilniuje siunčia stiprų signalą pasauliui – Lietuva yra itin pažengusi finansinių paslaugų rinkoje.

„Kaip matėme daugybę kartų praeityje ir dabar „Salomon Securities“ atveju, Lietuvos talentai yra pasirengę atlikti svarbiausias finansinių paslaugų užduotis, įskaitant verslo konsultavimą, sudėtingų procesų optimizavimą ir pagalbą besikeičiančioms organizacijoms“, – teigia „Investuok Lietuvoje“ vadovas.

Kad užtikrintų Lietuvai galimybes toliau surasti ir ugdyti “Front Office” talentus, kurie yra itin reikalingi tarptautinėms finansinių paslaugų įmonėms, Salomon Securities bendradarbiaus su akademinėmis institucijomis ir pagrindinėmis mokyklomis teikdama ugdymo sustiprinimo programas. Taip pat kompanija pasiryžo įsteigi tyrimų ir vystymo laboratoriją, kuri suteiks veiksmingumo instruktavimą finansų profesionalams – taip kompanija užtikrins, kad Vilnius pasauliui yra matomas kaip aukščiausios klasės pasirinkimas puoselėti karjerą finansų srityje.