Sostinės taryba skirstosi darbais: patvirtinti 8 komitetai

 

Į antrąjį posėdį susirinkę naujosios kadencijos Vilniaus miesto tarybos nariai pasirinko kuriuose komitetuose dirbs ir kokioms sritims skirs daugiausiai dėmesio. Posėdyje patvirtinti 8 komitetai, kuriuose dirbs 51 Tarybos narys.

Naujai susibūrę komitetai įsiklausys į vilniečių idėjas ir problemas, nagrinės Tarybai tvirtinti pateiktus klausimus, pateiks savas išvadas ir pasiūlymus, kontroliuos, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi tarybos bei mero sprendimai.

Aplinkos ir energetikos komitete dirbs: Aidas Gedvilas, Tomas Gulbinas, Goda Karazijaitė, Žilvinas Šilgalis ir Skirmantas Tumelis.

Ekonomikos ir finansų komitete darbuosis Kasparas Adomaitis, Sergej Dmitrijev, Nijolė Jagelavičienė, Vincas Jurgutis, Lukas Savickas bei Arūnas Valinskas.

Į Miesto plėtros komitetą susibūrė: Valdas Benkunskas, Linas Kvedaravičius, Albert Narvoiš, Valerij Stankevič, Sergej Ursul, Renaldas Vaisbrodas, Romasis Vaitekūnas, Artūras Zuokas.

Paslaugų ir miesto ūkio komiteto nariais tapo: Gediminas Jaunius, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Zbigniev Maciejevski, Vytautas Mitalas, Vydūnas Sadkauskas ir Gediminas Švilpa.

Savivaldos plėtojimo reikalus spręs Jolanta Gaudutienė, Vytautas Kašėta, Violeta Podolskaitė, Deimantė Rimkutė, Edita Šiško ir Tomas Vytautas Raskevičius.

Nuotr. Sauliaus Žiūros.

Rasa Baškienė, Eglė Čaplikienė, Vaidotas Ilgius, Monika Ošmianskienė ir Romualda Poševeckaja  dirbs Socialinių reikalų komitete.

Sveikatos ir sporto reikalus sostinėje kuruos: Renata Cytacka, Vilija Gucevičiūtė, Donalda Meiželytė, Kamilė Šeraitė ir Agnė Zuokienė.

Švietimo ir kultūros reikalų komitete dirbs: Audronis Imbrasas, Ieva Jagminienė, Liutauras Kazlavickas, Paulė Kuzmickienė, Dileta Nenėnė, Darius Radkevičius, Tomas Seikalis, Diana Stomienė ir Edita Tamošiūnaitė.

Visų komitetų pirmininkai bus renkami pirmųjų posėdžių metu, į kuriuos komitetų nariai susirinks jau kitą savaitę. Kol bus išrinkti pirmininkai, pirmajam komiteto posėdžiui vadovauja vyriausias pagal amžių komiteto narys.

Pagal  Vilniaus miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamentą, komiteto pirmininku ar pavaduotoju negali būti meras ir jo pavaduotojai. Už savo veiklą komitetai atsiskaito Tarybai.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt