Svajonių darbas ambicingiems planuotojams – ieškome direktoriaus/-ės „Vilniaus planui“

 

Savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“ – daugiau kaip 100 aukštos kvalifikacijos architektų bei inžinierių komanda, kurianti grandiozinius projektus sostinei – ieško direktoriaus/-ės.  Koks tai  darbas? Valdyti įmonę, kuri kuria Vilnių – greitai augantį ateities miestą, dinamiškai besivystantį, patogų,  naujausias pažangiausias tendencijas rodantį atvirą miestą.  Vilnius turi ambicingų   planų – Bendrąjį miesto planą,  Darnaus judumo planą, planų kiekviename rajone įkurti po traukos  centrą, infrastruktūros objektus, kurie taptų gyventojų laisvalaikio židiniu, pradėti Stoties rajono virsmą į pietinį miesto centrą – šiuolaikinės urbanistinės kultūros centrą, o miegamuosius  rajonus  paversti jaukiais gyvenamaisiais.

Jei turite vadovavimo ir projektų valdymo praktinės patirties, esate puikus/-i lyderis/-ė, puikiai išmanote kaip valdomos įmonės, kaip burti ir motyvuoti komandą, taip pat įstatymų subtilybes, degate iniciatyvomis, este orientuotas/-a į tikslą ir rezultatą, kviečiame dalyvauti konkurse.

Iš naujo direktoriaus/-ės tikimasi, kad  „Vilniaus planas“ bus ne tik moderni, konkurencinga ir atvira įmonė, bet ir viena projektavimo rinkos lyderių. Profesionaliam įmonės direktoriui/-ei būtini vykdančiojo vyriausiojo vadybininko gebėjimai, būtina laiku parengti planus ir projektus bei juos įgyvendinti, išmanyti viešųjų pirkimų procedūras ir gebėti juos  administruoti, gebėti vertinti investicijų poreikį, prireiks patirties ir susitelkimo kai vienu metu reikia valdyti daug projektų, tinkamai juos pristatyti  visuomenei, įsiklausyti į bendruomenių lūkesčius.

Didžiausi savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ projektai – Bendrasis miesto planas, Darnaus judumo planas Senųjų Rasų kapinių ir koplyčios tvarkybos koncepcija, Reformatų sodo tvarkybos projektas, Misionierių sodų sutvarkymo projektiniai pasiūlymai bei daugybė kitų.

Dokumentai dalyvauti konkurse priimami tik per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą:  http://portalas.vtd.lt/lt/savivaldybes-imones-vilniaus-planas-direktorius-322;583580.html

Dokumentų pateikimo terminas – nuo gegužės 14 d. iki gegužės 28 d.

Jei reiktų konsultacijos dėl dokumentų pateikimo – nedvejodami kreipkitės el. p. personalas@vilnius.lt

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt