Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Ieškome direktoriaus/-ės „Vilniaus šilumos tinklams“

 

Akcinė bendrovė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) – įmonė, tiekianti šilumos ir karšto vandens paslaugas Vilniaus miesto gyventojams nuo 1994 metų, ieško ambicingo ir šilumą mėgstančio direktoriaus/-ės.

VŠT siekia užtikrinti patikimą ir kokybišką šilumos gamybą bei karšto vandens tiekimą. Veiklos efektyvumas ir šilumos kainos mažinimas klientams – svarbiausi bendrovės tikslai. Savo veiklą įmonė grindžia skaidrumu, viešumu ir atsakomybe, todėl stengiasi diegti modernias ir efektyvias klientų aptarnavimo praktikas.

Jeigu jums artima bendrovės vizija bei filosofija, turite ne mažiau 3 metų vadovavimo patirtį, aukštąjį išsilavinimą, esate dirbęs energetikos srityje, gerai suprantate šilumos ūkio sektoriaus reguliavimo principus bei įstatymus, esate nepriekaištingos reputacijos, puikiai mokate anglų kalbą, turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija), gebate analitiškai įvertinti problemas ir pateikti alternatyvius jų sprendimo būdus, numatyti jų įgyvendinimo pasekmes bei turite strateginio ir finansinių išteklių planavimo, pokyčių valdymo, dalykinio bendravimo įgūdžių, gebate formuoti, motyvuoti ir valdyti komandą, mokėti sėkmingai organizuoti ir planuoti bendrovės darbą, būti orientuotas į tikslus, sistemiškai analizuoti ir objektyviai vertinti situaciją bei priimti optimalius sprendimus – šis darbas jums!

Norite šio darbo? Savo gyvenimo aprašymą, asmens tapatybę ir išsilavinimą patvirtinančias dokumentų kopijas bei savo, kaip įstaigos vadovo, veiklos programą kartu su užpildytu Sutikimu kandidatuoti ir Nepriekaištingos reputacijos deklaracija (ją galite rasti www.chc.lt skiltyje Karjera), iki 2019 m. birželio 21 d. siųskite registruotu laišku su nuoroda „Direktorius (-ė)“ adresu Spaudos g. 6-1, LT-05132 Vilnius, arba bendrovės darbo valandomis pristatykite tiesiai į įmonę.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jei turite klausimų dėl dokumentų pateikimo – kreipkitės el. p. personalas@vilnius.lt