Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Belgijos statybinių medžiagų grupė „Etex“ atidaro finansų ir apskaitos centrą Vilniuje

 

Belgijos statybinių medžiagų grupė „Etex“ paskelbė atidaranti verslo paslaugų centrą Vilniuje. Naujasis filialas įdarbins finansų ir apskaitos profesionalų komandą, kuri padės daugiau nei 3 mlrd. eurų metinių pajamų generuojančiai tarptautinei grupei optimizuoti verslo funkcijas.

Talentingi darbuotojai, klestinti verslo aplinka ir gyvenimo kokybė – tokie buvo pagrindiniai veiksniai, turėję įtakos grupės sprendimui plėsti veiklą Vilniuje. Bendrovės atstovai paminėjo, kad jie ketina ne tik kurti pasaulinę verslo paslaugų palaikymo komandą, bet ir bendradarbiauti su Lietuvos aukštojo mokslo institucijomis.

„Etex“ nėra naujokė Lietuvos rinkoje. 2006 m. grupė atidarė naują pluoštinio cemento stogo dangos lakštų gamyklą, kuri 2016 m. buvo išplėsta prijungus pluoštinio cemento fasadinių plokščių gamyklą. Naujas biuras Vilniuje sustiprins bendrovės poziciją Lietuvoje, o vietiniai profesionalai galės prisidėti prie tarptautinės įmonės veiklos plėtojimo, kurios paslaugomis pasitiki skirtingų industrijų atstovai.

„Etex“  verslo paslaugų centrai mums leidžia toliau gerinti veiklos rezultatus – o tai pagrindinė sąlyga siekiant vieno bendrovės svarbiausių tikslų – užtikrinti pelningą augimą. Pagrindinį dėmesį skirdamas finansams mūsų naujasis  paslaugų centras Lietuvoje padės mums tai pasiekti. Išsamiai įvertinus galimas investavimo vietas, Lietuvos verslo aplinka atitiko visus reikalavimus dėl galimybių pritraukti talentingų darbuotojų, infrastruktūros, verslo sąlygų palankumo, gyvenimo kokybės ir pragyvenimo lygio“, – sako Marcel Baalhuis, „Etex“ globalių verslo paslaugų vadovas.

„Daugiausiai tiesioginių užsienio investicijų pritraukiančios ir pakankamai didelę šalyje įsikūrusių užsienio investuotojų bendruomenę turinčios valstybės, pavyzdžiui, Airija, vis daugiau dėmesio skiria ne naujų bendrovių pritraukimui, bet skatindamos plėstis jau įsikūrusias. Pastaraisiais metais ministerija kartu su Investuok Lietuvoje sustiprino su esamais investuotojais dirbančių specialistų komandą ir tai duoda rezultatą: užsienio bendrovės Lietuvoje plečiasi ne tik darbuotojų, bet ir funkcijų skaičiumi“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius.

Naujų tarptautinių bendrovių atėjimas į šalį ne tik sukuria naujų galimybių Lietuvos profesionalams ir parodo, kad jų žinios ir įgūdžiai yra pripažįstami tarptautinėje rinkoje, bet ir padeda diversifikuoti nacionalinę ekonomiką. Dabar kartu su inžinerijos, mobilumo, automobilių elektronikos ir technologijų srityse pasaulyje pirmaujančiomis įmonėmis, pvz.: „Dana Incorporated“, „Outokumpu“, „Paroc“ ir kitomis, „Etex“ stiprina statybos ir statybinių medžiagų pramonės poziciją Lietuvoje. Tokia diversifikacija yra neatsiejama ilgalaikio augimo dalis, kuri padeda skatinti ekonomikos plėtrą šalyje.

„Džiaugiamės, bręstančiu paslaugų centrų, aptarnaujančių pramonės įmones, klasteriu. Visuotinį pripažinimą įgijusių įmonių, įskaitant „Etex“, atėjimas į Lietuvą rodo, kad regione yra nauja ir įdomi niša, kurią sėkmingai atliepia Lietuvos vertės pasiūlymas“, – sako „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

Ši Belgijos bendrovė nuosekliai augo nuo pat įkūrimo 1905 m. Augti bendrovei visus tuos metus padėjo įtvirtintos vertybės – būti pirmaujančia lydere, siekti meistriškumo, bendradarbiauti ir padėti. Bendrovės buveinės visame pasaulyje, įskaitant atidarytas Lietuvoje, siekia to paties tikslo – suburti profesionalų komandą, kuri puoselėtų grupės vertybes ir norėtų įkvėpti žmones visame pasaulyje kurti saugesnes, tvaresnes, išmanesnes ir gražesnes gyvenamąsias erdves.

Daugiau apie „Etex“

„Etex“ veikla skirstoma į keturias kategorijas: „Etex Building Performance“ – pagrindiniai gaminiai – pasyvūs gaisrinės saugos sprendimai, inovatyvūs gipsokartoninių plokščių gaminiai ir sistemos, pluoštinio cemento plokštės, „Etex Exteriors“ – pluoštinių cemento medžiagų gamyba, „Etex Industry“ – efektyvūs izoliacinės medžiagos ir gaisrinės saugos sprendimai, „Etex Residential Roofing“ – stogo komponentų gamyba. Per metus kompanija savo veiklą išplėtojo 113 gamybos vietų, įkurtų 42 valstybėse. Be savo pagrindinės veiklos, bendrovė dalyvauja įgyvendinant vietos projektus, darančius teigiamą poveikį vietos bendruomenėms.