Kviečiame į grupės Sokół Orchestar koncertą

Kviečiame birželio 21 d. 17 val. šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30) į grupės Sokół Orchestar koncertą. Sokół Orchestar – unikali grupė iš Krokuvos, pasižyminti didele slavų energijos doze, išskirtiniu grojimo stiliumi, būdingu Balkanams, originaliu repertuaru ir svaiginančia pučiamųjų instrumentų galia. Grojanti kartu nuo 2011 metų grupė pakerėjo klausytojų širdis kaip savo šalyje, taip ir užsienyje.

Sokół Orchestar su stebinančiu lengvumu jungia rimtumą su satyra, tradicijas su modernumu, žaismingumą su aukštu atlikimo lygiu. Grupės lyderiu yra Przemek Sokół. Trimitininkas, kompozitorius, aranžuotojas, džiazo, Balkanų ir lotynų muzikos mylėtojas.

Bendradarbiavo kaip su simfoniniais orkestrais, taip ir su didelėmis žvaigždėmis kaip Justyna Steczkowska, Michał Szpak. Koncerto metu grupė pristatys kūrinius iš savo paskutiniojo projekto „Slavonica“, atspindinčius susižavėjimą etnine muzika. Tai bus savotiška slavų temperamento ir muzikos pajautimo prezentacija.

Koncerto metu grupė pristatys kūrinius iš savo paskutiniojo projekto „Slavonica“, atspindinčius susižavėjimą etnine muzika. Tai bus savotiška slavų temperamento ir muzikos pajautimo prezentacija.

Koncertas – nemokamas. Renginį dovanoja Krokuvos ir Vilniaus miesto savivaldybės.

Daugiau informacijos rasite čia:

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt